Piękne wierszyki na laurkę i serdeczne życzenia dla babci na Dzień Babci tuż tuż, to najlepsza pora na wysłanie ży...

Data publikacji: 2021-01-11

Oto najlepsze życzenia SMS, Messenger, Facebook na Dzień Babci i Dziadka facebook, sms, email. Najpiękniejsze życzenia na D...

Piękne wierszyki na laurkę i serdeczne życzenia dla babci na Dzień Babci tuż tuż, to najlepsz...

Najpiękniejsze życzenia na Dzień Babci.

Sprawdź, jakie są najciekawsze i najfajniejsze życzenia na Dzień Babci i Dzień Dziadka. Skorzystaj z naszych podpowiedzi i spraw wielką przyjemność babci lub dziadkowi
Wszystkim babcio złota jesień niech pogodne dni przyniesie
Wszystkim Babcio złota jesień Niech pogodne dni przyniesie. Bezdeszczowe, bezmarkotne Jak w dzienniczkach naszych stopnie. Kochana babciu, kochany dziadku dziś wam przynosze po jednym kwiatku do tego dokładam serdeczne życzenia niech wam się spełnią wszystkie marzenia.
Dzień Dziadka i Dzień Babci już tuż, tuż! Najpiękniejsze życzenia na Dzień Babci.

Życzenia na Dzień Babci i życzenia na Dzień Dziadka możecie wysłać SMS-em, zadzwonić, a najlepiej złożyć osobiście albo nauczyć krótkiego wierszyka dziecko, które zadeklamuje go z urokiem przed babcią albo dziadkiem.

Kochany dziadku
Kochany Dziadku...Ze wzruszeniem wspominam spędzone razem chwile...Wielką cierpliwość, jaką zawsze miałeś dla mnie...I radość, jaką wniosłeś w moje dzieciństwo...Ściskam Cię dzisiaj najmocniej...
Pamiętajcie, aby życzenia na Dzień Babci były szczere i serdeczne. Wymarzony Dzień Babci to oczywiście ten, spędzony w otoczeniu wnuków i wnuczek. Życzenia na Dzień Babci i życzenia na Dzień Dziadka możecie wysłać SMS-em, zadzwonić, a najlepiej złożyć osobiście albo nauczyć krótkiego wierszyka dziecko, które zadeklamuje go z urokiem przed babcią albo dziadkiem. Wybraliśmy dla Was najlepsze życzenia dla babci na Dzień Babci 2021 i dla dziadka na Dzień Dziadka 2021.
Za twe dobre serce,dziękuje ci ,dziadku
Za Twe dobre serce,Dziękuje Ci ,Dziadku.I chociaż nie umiem pisać ani rachować,To Cię mogę,Dziadku,mocno pocałować!

Wybraliśmy dla Was najlepsze życzenia dla babci na Dzień Babci 2021 i dla dziadka na Dzień Dziadka 2021.

Życzenia na Dzień Babci i życzenia na Dzień Dziadka możecie wysłać SMS-em, zadzwonić, a najlepiej złożyć osobiście albo nauczyć krótkiego wierszyka dziecko, które zadeklamuje go z urokiem przed babcią albo dziadkiem. Dzień Dziadka i Dzień Babci już tuż, tuż!
Tobie, mój kochany dziadku, życzę szczęścia i dostatku
Tobie, mój kochany dziadku,
życzę szczęścia i dostatku.
Uśmiechaj się zawsze bo kocham Cię szczerze
w domu, w kinie i na spacerze.
Sprawdź, jakie są najciekawsze i najfajniejsze życzenia na Dzień Babci i Dzień Dziadka. Często to jednak niemożliwe, dlatego tak ważne są życzenia na Dzień Babci.
Kochana babuniu, w dniu twojego święta,chcemy ci podziękować...
Kochana Babuniu, w dniu Twojego święta,chcemy Ci podziękować za wszystkie chwile,które z nami spędzasz.Za najlepsze w świecie pierogi i ciastai piękne opowieści.Bądź z nami Babuniu, zawsze.
  • Ocena: 4.3/5
  • Data publikacji: 2021-01-11
  • Wyświetleń życzenia: 1376