Życzenia na Dzień Babci: email, SMS wierszyki.

Data publikacji: 2021-01-11

Piękne wierszyki na laurkę i serdeczne życzenia dla babci na Dzień Babci tuż tuż, to najlepsza pora na wysłanie życzeń popula...

Życzenia na Dzień Babci: email, SMS wierszyki.

Tradycyjne, SMS, wierszyki. Wszystko zależy od Was.

Każda babcia i każdy dziadek będą zadowoleni z życzeń od wnuka. Najpiękniejsze życzenia na Dzień Babci. Życzenia na Dzień Babci. Szczere i serdeczne.
Kocham ciebie babciu ach ach ach!padam do nóg...
Kocham Ciebie babciu ach ach ach!Padam do nóg bach bach bach!serce bije klap klap klap,a łzy kapią kap kap kap.
Życzenia na Dzień Babci. Szczere i serdeczne. 21 stycznia wszystkie babcie będą świętować. Wymarzony Dzień Babci to oczywiście ten, spędzony w otoczeniu wnuków i wnuczek.

Koniecznie trzeba mieć w zanadrzu życzenia dla Babci na Dzień Babci.

Niechaj dziadzio z babciunią tak nam długo żyją,...
Niechaj dziadzio z babciunią tak nam długo żyją, póki komar i mucha morza nie wypiją. A ty mucho, ty komarze, pijcie wodę powoli, niech się dziadzio z babcią nażyją do woli.
Wasza pamięć będzie najlepszym prezentem na Dzień Babci, jaki możecie ofiarować. Sprawdź, jakie są najciekawsze i najfajniejsze życzenia na Dzień Babci i Dzień Dziadka. 21 stycznia wszystkie babcie będą świętować. Szczere i serdeczne życzenia ucieszą każdą babcię. Koniecznie trzeba mieć w zanadrzu życzenia dla Babci na Dzień Babci. Najpiękniejsze życzenia na Dzień Babci.
Za twe czułe serce,za mądre nakazyw dniu twojego...
Za Twe czułe serce,za mądre nakazyw dniu Twojego świętadziękuję - sto razy!

Życzenia na Dzień Babci i życzenia na Dzień Dziadka możecie wysłać SMS-em, zadzwonić, a najlepiej złożyć osobiście albo nauczyć krótkiego wierszyka dziecko, które zadeklamuje go z urokiem przed babcią albo dziadkiem.

Życzenia na Dzień Babci i życzenia na Dzień Dziadka możecie wysłać SMS-em, zadzwonić, a najlepiej złożyć osobiście albo nauczyć krótkiego wierszyka dziecko, które zadeklamuje go z urokiem przed babcią albo dziadkiem. Przedstawiamy Wam zestaw autorskich życzeń na Dzień Babci. Wasza pamięć będzie najlepszym prezentem na Dzień Babci, jaki możecie ofiarować.
Ty babuniu dobrze wiesz, czego wnuk ci życzy:...
Ty babuniu dobrze wiesz, czego wnuk ci życzy: zdrowia, skarbów jakich chcesz, szczęścia i słodyczy. Niechaj babcia ma jedyna żyje długo i przyjemnie, niech jej w szczęściu mkną godziny i niech ma pociechę ze mnie.
Skorzystajcie z naszego zestawu życzeń dla babci i złóżcie je 21 stycznia w Dzień Babci. Skorzystaj z naszych podpowiedzi i spraw wielką przyjemność babci lub dziadkowi Żeby o nich pamiętać, zadzwonić do babci, a przynajmniej wysłać ładny wierszyk na Dzień Babci SMS.

Każda babcia i każdy dziadek będą zadowoleni z życzeń od wnuka.

Aby uczcić święto twoje,biegnę dziś po kwiaty moje
Aby uczcić święto Twoje,Biegnę dziś po kwiaty moje.Chcę za wszystko podziękowaći Cię Babciu, wycałować.
  • Ocena: 4.3/5
  • Data publikacji: 2021-01-11
  • Wyświetleń życzenia: 1376