Wierszyki i rymowanki na Dzień Babci KRÓTKIE, TRADYCYJNE, WIERSZYKI życzenia.

Data publikacji: 2021-01-13

Wierszyki i rymowanki SMS, Messenger, Facebook na Dzień Babci i Dziadka życzenia. Piękne wierszyki na laurkę i serdeczne życ...

Wierszyki i rymowanki  na Dzień Babci KRÓTKIE, TRADYCYJNE, WIERSZYKI życzenia.

Sprawdź, jakie są najciekawsze i najfajniejsze życzenia na Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Szczere i serdeczne życzenia ucieszą każdą babcię. Dzień Babci 2021, Dzień Dziadka 2021. Wasza pamięć będzie najlepszym prezentem na Dzień Babci, jaki możecie ofiarować.
W dniu twojego święta, ukochana babciu, życzę ci...
W dniu Twojego święta, Ukochana Babciu, Życzę Ci z całego serca zdrowia, szczęścia i pomyślności.Niech los, co ma najlepszego, ściele Ci pod nogi I niech Cię otacza radość, a omija smutek Tego wszystkiego życzy Ci...
Najpiękniejsze życzenia na Dzień Babci. Skorzystajcie z naszego zestawu życzeń dla babci i złóżcie je 21 stycznia w Dzień Babci. Pamiętajcie o życzeniach! Zobaczcie jakie będą najlepsze życzenia na Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Koniecznie trzeba mieć w zanadrzu życzenia dla Babci na Dzień Babci.

Z bukietem róż nie mogę przyjść by złożyć...
Z bukietem róż nie mogę przyjść by złożyć Ci życzenia. Więc proszę los, by spełnił Twe najskrytsze marzenia!!!
Koniecznie trzeba mieć w zanadrzu życzenia dla Babci na Dzień Babci. Mamy dla Was autorskie życzenia i wierszyki na Dzień Babci, które możecie wykorzystać. Życzenia na dzień babci - ładny wierszyk. Wymarzony Dzień Babci to oczywiście ten, spędzony w otoczeniu wnuków i wnuczek. Skorzystaj z naszych podpowiedzi i spraw wielką przyjemność babci lub dziadkowi Wybraliśmy dla Was najlepsze życzenia dla babci na Dzień Babci 2021 i dla dziadka na Dzień Dziadka 2021.
Babciu nasza ukochana,nie bądź nigdy zatroskana,niechaj wdzięcznych wnucząt...
Babciu nasza ukochana,nie bądź nigdy zatroskana,niechaj wdzięcznych wnucząt koło,zawsze widzi Cię wesołą!Niechaj w zdrowiu długie latadni Twe płyną w pomyślności,niech Twe chwile radość splatapośród wnucząt swych miłości!

21 stycznia wszystkie babcie będą świętować.

Życzenia na dzień babci - ładny wierszyk. Skorzystaj z naszych podpowiedzi i spraw wielką przyjemność babci lub dziadkowi Wybraliśmy dla Was najlepsze życzenia dla babci na Dzień Babci 2021 i dla dziadka na Dzień Dziadka 2021.
Jestem mała różyczka,co wypadła z koszyczka
Jestem mała różyczka,co wypadła z koszyczka.Nie umiem winszować,tylko Babcię pocałować!
Szczere i serdeczne życzenia ucieszą każdą babcię. Wybraliśmy dla Was najlepsze życzenia dla babci na Dzień Babci 2021 i dla dziadka na Dzień Dziadka 2021. Najpiękniejsze życzenia na Dzień Babci: Dzień Babci, to dzień wyjątkowy, o którym każdy wnuk i wnuczka powinni pamiętać.

Wymarzony Dzień Babci to oczywiście ten, spędzony w otoczeniu wnuków i wnuczek.

Babuniu moja kochana, weź mnie na swoje kolana
Babuniu moja kochana, weź mnie na swoje kolana.Przytul mnie pod serduszkiem, jam Ci jest dobrym duszkiem.Przyjmij przeprosiny płynące z głębi winy, że Cię nigdy nie zdenerwuję i mocno Cię ucałuję.
  • Ocena: 4.3/5
  • Data publikacji: 2021-01-13
  • Wyświetleń życzenia: 1376