Świąteczne życzenia na Boże Narodzenie 2020. Piękne, śmieszne, krótkie, świąteczne SMS (Boże Narodzenie).

Data publikacji: 2021-01-22

Firmowe życzenia na Boże Narodzenie 2020. Piękne, śmieszne, krótkie, świąteczne SMS (Boże Narodzenie). Firmowe życzenia na Ś...

Świąteczne życzenia  na Boże Narodzenie 2020. Piękne, śmieszne, krótkie, świąteczne SMS (Boże...

Świąteczne życzenia SMS, Messenger, Facebook na Boże Narodzenie


Życzenia bożonarodzeniow najczęściej składamy rodzinie i przyjaciołom, ale nie powinniśmy zapominać o kolegach i koleżankach z pracy, o szefie i własnych pracownikach. Pamiętajcie, że życzenia bożonarodzeniowe firmowe, biznesowe to drobna rzecz, która sprawi Waszym współpracownikom wiele radości.
Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia
niosą ze sobą wiele radości
oraz refleksji dotyczących
minionego okresu i planów
na nadchodzący Nowy Rok.
W tych wyjątkowych dniach
chcemy Państwu życzyć
wiele zadowolenia i sukcesów
z podjętych wyzwań.

Marzen o które warto walczyć, radości, którymi warto...
Marzen o które warto walczyć, radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół, z którymi warto być i nadziei bez której nie da się żyć!

Składając życzenia świąteczne pracownikom życzymy im podwyżek, a kolegom z pracy awansu. Mamy dla Was życzenia na Boże Narodzenie firmowe, poważne, email, tak abyście mogli wysłać jest albo przez telefon, SMS, email, albo zostawić kartkę na biurkach kolegów i koleżanek z pracy.
Skacze aniołek, skacze po chmurkachniesie życzenia w anielskich...
Skacze Aniołek, skacze po chmurkachniesie życzenia w anielskich piórkachniesie w plecaku babki i świeczkia w walizkach złote dzwoneczki.Wesołych Świąt!

Takie życzenia muszą mieć inną formę, często zawierać życzenia o charakterze sukcesu zawodowego, awansu czy nowych wyzwań.


Życzenia na Boże Narodzenie składamy nie tylko rodzinie czy przyjaciołom, ale również współpracownikom, szefom, podwładnym klientom i kontrahentom. To już najwyższy czas na życzenia bożonarodzeniowe firmowe, biznesowe, czy wysyłane przez email.
Gdy nadchodzą te piękne święta, każdy o bliskich...
Gdy nadchodzą te piękne święta, każdy o bliskich swoich pamięta. Przesyłamy gorące życzenia: Niech gwiazdka pomyślności co zabłyśnie znów o zmroku, zaprowadzi Was do szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku.

Tutaj znajdziecie życzenia bożonarodzeniowe, które idealnie sprawdzą się również w formie SMS-a. Przygotowaliśmy dla was propozycje życzeń świątecznych na 2020 rok.
Kuligiem chciałam do Ciebie jechać,
lecz kare konie nie chciały czekać.
Porwały sanie, mkną pod gwiazdami
a ja zostałam sama z życzeniami.
Ale gdy tylko okno otworzysz,
w świeżym płateczku życzenia złożę,
w gwiazdce co spada tutaj z obłoków
będę Ci życzyć Do Siego Roku!

Pokój zamieszka, kiedy pan przybędzie”w adwentowej refleksji,w skupieniu...
„Pokój zamieszka, kiedy Pan przybędzie”W adwentowej refleksji,W skupieniu przy konfesjonale,W ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę,Do gorącego i otwartego serca,Niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem,Byśmy go mogli rozdawać wszędzie tam, gdzie niepokój.Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia!

Mamy dla Was życzenia na Boże Narodzenie firmowe, poważne, email, tak abyście mogli wysłać jest albo przez telefon, SMS, email, albo zostawić kartkę na biurkach kolegów i koleżanek z pracy.


Wierszyki i rymowanki na Boże Narodzenie. Życzenia firmowe na Boże Narodzenie składamy też wcześniej.
Wszystkiego najlepszegoz okazji świąt bożego narodzenia,dużo uśmiechu, radości,...
Wszystkiego najlepszegoz okazji Świąt Bożego Narodzenia,dużo uśmiechu, radości, szczęścia,miłości,zdrowia i pomyślności życzy:

W życzeniach firmowych najczęściej nawiązujemy do sukcesów zawodowych czy ogólnej sytuacji firmy. To już najwyższy czas na życzenia bożonarodzeniowe firmowe, biznesowe, czy wysyłane przez email.
życzę tobie spełnienia wszystkich marzeń, przychylności wszechświata, siły...
Życzę Tobie spełnienia wszystkich marzeń, przychylności wszechświata, siły w ramionach i czystego ognia w sercu, co zapali wszystko wokół Ciebie szczęściem i radością. Niech wszystko czego się dotkniesz, stanie się pomocne w spełnieniu marzeń, a każda najdrobniejszą nawet czynnośćprzybliża Ciebie do bycia najszczęśliwszą i najbardziej uśmiechniętą osobą spośród wszystkich ludzi. Wesołych Świąt.

Ile ozdób na choince,
ile kartek leży w skrzynce,
ile potraw jest na stole,
ile siana masz w stodole,
ile spadło w górach śniegu,
ile czasu spędzasz w biegu.
Tyle w święta miej radości,
dobra, ciepła i miłości.
  • Ocena: 4.3/5
  • Data publikacji: 2021-01-22
  • Wyświetleń życzenia: 1376