Wierszyki i rymowanki na Boże Narodzenie dla pracowników i klientów. życzenia świąteczne.

Data publikacji: 2021-10-27

Życzenia bożonarodzeniowe na email dla pracowników korporacji popularne życzenia na Boże Narodzenie. Oto najlepsze życzenia...

Wierszyki i rymowanki na Boże Narodzenie dla pracowników i klientów. życzenia świąteczne.

Życzymy dalszych sukcesów, udanych inwestycji i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.


Na tę okazję sprawdzą się firmowe życzenia świąteczne na Boże Narodzenie, które różnią się od tych tradycyjnych czy zabawnych wierszyków jakie wysyłamy bliskim. Zwłaszcza firmowych do szefa, pracowników, czy kolegów z pracy, z którymi przecież w święta się nie zobaczymy, aby złożyć je osobiście.
Idzie Mikołaj, niewesołą ma minę,
Że musi do Ciebie przychodzić kominem.
Więc gdym go spotkał, jakby raził go prąd,
Dał prezent i życzył Ci
Wesołych Świąt!

Minęło już tyle lat,a my ciągle za pan...
Minęło już tyle lat,A my ciągle za pan brat.Pozwól że życzenia złożę:Pieniędzy, miłościI więcej szczęścia w przyszłości.

Życzymy dalszych sukcesów, udanych inwestycji i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Dlatego nie jest łatwo wymyślić je samemu. Mamy dla Was najlepsze życzenia bożonarodzeniowe: poważne, firmowe i do wysłania przez skrzynkę email.
Z okazji nadchodzących świąt bożego narodzenia życzę wam...
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam dużo zdrowia szczęścia, błogosławieństwa Bożego, miłości i uwagi bliskich, aby magia tych świąt nie tylko zawitała w waszych domach ale i w sercach. Mam szczerą nadzieję, że połączymy się w tym szczególnym dniu w modlitwie.

Przygotowaliśmy dla was propozycje życzeń świątecznych na 2020 rok.


w nadchodzącym roku wraz z podziękowaniami
za dotychczasową współpracę składa..

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym Partnerom i Przyjaciołom za zaufanie i współpracę w minionym roku. Święta Bożego Narodzenia tuż tuż, to najlepsza pora na wysłanie życzeń bożonarodzeniowych.
Na te święta co nadchodzą,życzę ciepła i miłości
Na te Święta co nadchodzą,Życzę ciepła i miłości.Niech Cię ludzie nie zawodzą,I niech uśmiech w sercu gości...

Życzenia firmowe na Boże Narodzenie składamy też wcześniej. Życzenia na Boże Narodzenie składamy nie tylko rodzinie czy przyjaciołom, ale również współpracownikom, szefom, podwładnym klientom i kontrahentom.
Ile ozdób na choince,
ile kartek leży w skrzynce,
ile potraw jest na stole,
ile siana masz w stodole,
ile spadło w górach śniegu,
ile czasu spędzasz w biegu.
Tyle w święta miej radości,
dobra, ciepła i miłości.

Z dźwiękiem dzwonków melodyjnych,wraz z opłatkiem wigilijnym
Z dźwiękiem dzwonków melodyjnych,wraz z opłatkiem Wigilijnym.W dzień Bożego Narodzenia,śle serdeczne te życzenia:Zdrowia, szczęścia, powodzenia,i w Nowym Roku marzeń spełnienia.

Pamiętajcie, że życzenia bożonarodzeniowe firmowe, biznesowe to drobna rzecz, która sprawi Waszym współpracownikom wiele radości.


Firmowe życzenia świąteczne na Boże Narodzenie składamy często przez email, aby dotarły najszybciej do naszych kolegów z pracy jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Pamiętajcie, że życzenia bożonarodzeniowe firmowe, biznesowe to drobna rzecz, która sprawi Waszym współpracownikom wiele radości.
Z okazji świąt bożego narodzenia pańskiego życzymy wam...
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Pańskiego Życzymy Wam radosnego przeżycia Chrystusowej miłości,zdrowia, radości i pokoju. Niech Dziecię Nowonarodzone obdarzy Was swoją miłością i błogosławi w Nowym Roku.

Zwłaszcza firmowych do szefa, pracowników, czy kolegów z pracy, z którymi przecież w święta się nie zobaczymy, aby złożyć je osobiście. Oto najlepsze życzenia na Boże Narodzenie: firmowe, email, SMS.
Jest taka noc, na którą człowiek czeka i...
Jest taka noc, na którą człowiek czeka i za którą tęskni.Jest taki wyjątkowy wieczór w roku,gdy wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole.Jest taki wieczór, gdy gasną spory, znika nienawiść...Wieczór, gdy łamiemy opłatek, składamy życzenia...To noc wyjątkowa... Jedyna... Niepowtarzalna...Noc Bożego Narodzenia...

Wystarczy skopiować życzenia na Boże Narodzenie i wysłać.


Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia
spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze,
samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku
oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej
życzy...
  • Ocena: 4.3/5
  • Data publikacji: 2021-10-27
  • Wyświetleń życzenia: 1376