Życzenia mikołajkowe: Drogi, święty mikołaju,co przychodzisz prosto z rajui dla...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 3808

Drogi, Święty Mikołaju,co przychodzisz prosto z rajui dla dzieci gwiazdkę masz,powiedz co mi dzisiaj dasz?Ja pamiętam, w zeszłym roku,przyszedłeś do nas o zmroku,miałeś z sobą mnóstwo rzeczyi wszystko dla grzecznych dzieci.Więc przez cały roczek długi,długi tak jak droga mlecznaczekałam na ciebie kochanyi starałam się być grzeczna.A gdy dziś tu jesteś z namii podarki z sobą masz,choć drobiażdżek daj dla Aniby radosną miała twarz.

Życzenia mikołajkowe: Drogi, święty mikołaju,co przychodzisz prosto z rajui dla...

Gdy pierwsza gwiazdka błyśnie na niebie święty mikołaj...

Gdy pierwsza gwiazdka błyśnie na niebie Święty Mikołaj przyjdzie do Ciebie, razem wspomnicie dawne czasy, popróbujecie Świąteczne frykasy, potem odleci i skryje Go mrok, lecz Ty się nie martw - wróci za rok.

Mikołaja w kominie,prezentów ile się nawinie

Mikołaja w kominie,prezentów ile się nawinie.Cukierków skrzynki,dwumetrowej choinki.Przed domem bałwana,i Sylwestra do rana.

Ostatnie wpisy:
• 2021-01-24 Oto najlepsze życzenia na boże narodzenie. chcesz wysłać świąteczny sms z życzeniami do znajomych lub rodziny? życzenia świąteczne.
• 2021-01-23 Wierszyki i rymowanki bożonarodzeniowe krótkie, tradycyjne, religijne, wierszyki na boże narodzenie (rymowanki).
• 2021-01-22 Świąteczne życzenia na boże narodzenie 2020. piękne, śmieszne, krótkie, świąteczne sms (boże narodzenie).

Najlepsze życzenia mikołajkowe

Najpopularniejsze życzenia