Życzenia miłosne: Chciałbym być świeżym porannym tchnieniem wietrzyka, co twoje...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 5315

Chciałbym być świeżym porannym tchnieniem Wietrzyka, Co twoje piersi wiosny pragnieniem Przenika. Chciałbym być słoncem, co cię ogrzewa, W szat bieli. Chciałbym być taką, co cię oblewa W kąpieli. Chciałbym tą cząstką wybraną zostać Przestworza, Które obleka biala twa postac Jak zorza. Chciałbym być okiem twym - i uśmiechem Twym smętnym; Falą twych włosów - piersi oddechem, Krwi tętnem. Chciałbym być dumań twych marzycielskich Przedziwem. Uczuć twych żarem - piersi twych sielskich Ogniwem. Chciałbym się cała mą przeobłoczyć Osobą W tobie - i z toba byt mój zjednoczyć: Być tobą! /Antoni Lange/

Życzenia miłosne: Chciałbym być świeżym porannym tchnieniem wietrzyka, co twoje...

Czym jest miłość bez odwzajemnienia?czym jest czułość bez...

Czym jest miłość bez odwzajemnienia?Czym jest czułość bez cienia istnienia?To pustka i rozgoryczenieTęsknota i pragnieniePragnienie odrobiny miłości i czułości od ukochanej osoby, którą można bez obaw odwzajemnić.

Kocham cię za to kim jesteś,za to jaki...

Kocham Cię za to kim jesteś,za to jaki jesteś.Za dobre i złe chwile, spędzone z tobą.Za zrozumienie, radość życia,miłość którą w sobie nosisz.Za uśmiech, za dotyk twoich ust, rąk.Za miłe słowa szeptane co noc.Za słowo Kocham co zdanie.Po prostu za to (...)

Ostatnie wpisy:
• 2021-01-27 Najlepsze życzenia na boże narodzenie. piękne wierszyki, życzenia na święta popularne życzenia na boże narodzenie.
• 2021-01-26 Świąteczne życzenia bożonarodzeniowe na email dla pracowników korporacji (święta bożego narodzenia).
• 2021-01-25 Firmowe życzenia na boże narodzenie. piękne wierszyki, życzenia na święta (święta bożego narodzenia).

Najlepsze życzenia miłosne

Najpopularniejsze życzenia