Życzenia miłosne: Każdy następny dzień spędzony z tobą

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 6840

Każdy następny dzień spędzony z Tobą.Daje mi coraz większą siłę by żyćJesteś dla mnie wyjątkową osobąTeraz już nie muszę marzyćJesteś moją pierwszą myśląGdy otwieram oczyI sprawiasz, że nie mogę zasnąć w nocy.Powiedz mi jak to zrobiłeś,Że cierpiące serceW radosne zamieniłeś?Cieszę się, że los dał mi CiebieJesteś przy mnie w każdej potrzebie.Gdy na mnie patrzyszW sercu robi się cieplejGdy się uśmiechaszCzuję się jak w niebieA słowo KOCHAM CIĘTo za mało by wyrazić co czujęKiedy Cię nie ma przy mnie - wariujęI dusza boli...Wiedz, że z miliona facetów na świecieMoje serce Ciebie jednego woli.Ufam - jak ufać dotąd nie umiałamKocham - jak kochać chciałamTęsknię - jak ryba za wodąMyślę dniem i nocąAż ręce mi się pocąPotrzebuję - jak powietrza by przeżyćDzięki Tobie potrafiłam w siebie na nowo uwierzyćZnalazłam CiebieSwoją drugą połowęI dla Ciebie straciłam głowęNie potrafię Ci pokazać jak bardzo mi zależyBo to i tak byłoby za mało...Może nieraz jestem nieznośnaI czasem dokuczliwaAle pamiętajPrzy Tobie tak bardzo szczęśliwaCzasem ciapowataAle chcę być z TobąDo końca świataCzuję że to właśnie na CiebieCzekałam całe życieŻe to właśnie o TobieMarzyłam skrycieChoć nie zawsze będzie kolorowo i bajkowoAle kochać Cię będę po kres mych dniJak jeszcze nigdy nie kochał nikt!

Życzenia miłosne: Każdy następny dzień spędzony z tobą

Pamiętaj, że są ludzie, dla których największym skarbem...

Pamiętaj, że są ludzie, dla których największym skarbem jest to, że jesteś,największym pragnieniem jest to by być z Tobą,największym marzeniem jest spełnienie snu, najpiękniejszy sen to z Tobą spełniać sny i nigdy nie mówić żegnaj na dłużej niż na ch (...)

Co to jest miłość? po sto razy pytaj,nie...

Co to jest miłość? po sto razy pytaj,Nie znajdziesz na to odpowiedzi w słowie,W kochanka oczach, w jego duszy czytaj,Co to jest miłość, tak ci o niej powie.Jest to duch jakiś, seraf niewidziany,Odblaskiem światła promieniący z dala;Niebieski promień (...)

Ostatnie wpisy:
• 2021-01-25 Firmowe życzenia na boże narodzenie. piękne wierszyki, życzenia na święta (święta bożego narodzenia).
• 2021-01-24 Oto najlepsze życzenia na boże narodzenie. chcesz wysłać świąteczny sms z życzeniami do znajomych lub rodziny? życzenia świąteczne.
• 2021-01-23 Wierszyki i rymowanki bożonarodzeniowe krótkie, tradycyjne, religijne, wierszyki na boże narodzenie (rymowanki).

Najlepsze życzenia miłosne

Kocham cię w nocy

Ocena: 3.87 / 5

Kocham Cię w nocy.Kocham Cię w dzień.Kocham Twój blask.Kocham Twój cień. Kocham każde słowo.Kocham Twe milczenie.Kocham Tw (...)

Najpopularniejsze życzenia