Życzenia miłosne: Kocham cię misiu tak namiętnie, kolorowokocham cię tak...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 34455

Kocham Cię Misiu Tak namiętnie, kolorowoKocham Cię tak bezszelestnieTak za darmo, bezcieleśnieKocham Cię wciąż jednostajnieTak fajowo, tak zwyczajnieKocham Cię za darmo przecieżTak jak wodę, drzewa, kwiecieKocham Cię jak mój samochódCałym sercem a nie po trochuKocham Ciebie tak spokojnieTak pachnąco, tak dostojnieKocham tak, że serce skaczeGdy z daleka Cię zobaczęKocham rano i w południeKocham nocą, kocham cudnieKocham, kiedy mama krzyczyKocham w metrze i w piwnicyKocham Ciebie dnia każdegoGdy grasz w nogę na całegoGdy się kładziesz po północyGdy otwierasz rankiem oczyGdy się uczysz, gdy przeklinaszKiedy w tańcu się wyginaszKocham, gdy się bardzo nudziszI gdy zupą się wybrudziszKocham, gdy w kolejce stoiszKocham, gdy się bardzo boiszKocham Cię, gdy czeszesz włosyKocham, kiedy milczysz smutnieKocham, kocham bałamutnieKocham Ciebie mocno, zdrowoSerca mego ogniskowąKocham Ciebie kolorowo!

Życzenia miłosne: Kocham cię misiu tak namiętnie, kolorowokocham cię tak...

Kochać to nie znaczy tylko wzdychać, marzyć,kochać to...

Kochać to nie znaczy tylko wzdychać, marzyć,Kochać to nie znaczy wiecznie o kimś śnić,Kochać to znaczy komuś zawierzyć,Kochać to znaczy dla kogoś żyć!

Miłość - to puste słowo,lecz ten je zrozumie,kto...

Miłość - to puste słowo,Lecz ten je zrozumie,Kto raz pokochał i więcej nie umie!

Ostatnie wpisy:
• 2021-01-26 Świąteczne życzenia bożonarodzeniowe na email dla pracowników korporacji (święta bożego narodzenia).
• 2021-01-25 Firmowe życzenia na boże narodzenie. piękne wierszyki, życzenia na święta (święta bożego narodzenia).
• 2021-01-24 Oto najlepsze życzenia na boże narodzenie. chcesz wysłać świąteczny sms z życzeniami do znajomych lub rodziny? życzenia świąteczne.

Najlepsze życzenia miłosne

Najpopularniejsze życzenia