Życzenia miłosne: Kocham cię w nocy

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 7210

Kocham Cię w nocy.Kocham Cię w dzień.Kocham Twój blask.Kocham Twój cień. Kocham każde słowo.Kocham Twe milczenie.Kocham Twoją radość.Kocham Twe zmartwienie. Kocham kiedy jesteś.Kocham gdy Cię nie ma.Kocham Twoje plany.Kocham Twe marzenia. Kocham Twoją duszę.Kocham Twoje ciało.Kocham każdy szczegół.Kocham Ciebie całą. Kocham Cię na jawie.Kocham Cię we śnie.Kocham Twoje TAK.Kocham Twoje NIE. Kocham Cię sercem.Kocham Cię rozumem.Kocham Cię jak chcę.Kocham Cię jak umiem.

Życzenia miłosne: Kocham cię w nocy

Dla mnie jesteś światem całym dla mnie istniejesz...

Dla mnie jesteś światem całym Dla mnie istniejesz Tylko Ty Nie wiesz jak Cię pokochałam Bo przełykam łzy Gdy daleko ode mnie jesteś Pozostają już tylko sny Kocham Cię kochanie

Potrzebuje trzech rzeczy na świecie,słońca, księżyca i ciebie

Potrzebuje trzech rzeczy na świecie,słońca, księżyca i Ciebie.Słońca w dzień, księżyca w nocy,i ciebie NA ZAWSZE.

Ostatnie wpisy:
• 2021-01-25 Firmowe życzenia na boże narodzenie. piękne wierszyki, życzenia na święta (święta bożego narodzenia).
• 2021-01-24 Oto najlepsze życzenia na boże narodzenie. chcesz wysłać świąteczny sms z życzeniami do znajomych lub rodziny? życzenia świąteczne.
• 2021-01-23 Wierszyki i rymowanki bożonarodzeniowe krótkie, tradycyjne, religijne, wierszyki na boże narodzenie (rymowanki).

Najlepsze życzenia miłosne

W miłości liczą się dwie osoby

Ocena: 3.87 / 5

W miłości liczą się dwie osoby... są nimi Ja i Ty... kochają się wzajemnie... mówiąc czule... jak bardzo się kochają i koc (...)

Najpopularniejsze życzenia