Życzenia na 18 urodziny: Chodź już trochę spoważniałeś,może nawet posiwiałeś,to nie przejmuj...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 10439

Chodź już trochę spoważniałeś,Może nawet posiwiałeś,To nie przejmuj się tym wcale,Żywot człeka jest zbyt krótki,Czasu nie ma na twe smutki,Co przeżyłeś to jest twoje,A przed tobą nowe boje,Dalsze plany i marzenia,Jeszcze dużo do zrobienia,Popuść wodze swej fantazji,Wiele przecież jest okazji by korzystaćz możliwości POKAZANIA SWYCH ZDOLNOŚCI.

Życzenia na 18 urodziny: Chodź już trochę spoważniałeś,może nawet posiwiałeś,to nie przejmuj...

Kiedy wspomnisz te młode chwile,które odeszły w mroczną...

Kiedy wspomnisz te młode chwile,które odeszły w mroczną dal,a które dały ci szczęścia tyle,uczujesz w sercu cichy żal,Zatęsknisz wtedy do tej przeszłości,w której ci jaśniał cały świat,bo zapamietaj, że czas młodościto najpiękniejszy życia czas.

Coż by ci życzyć, kiedy życzen tylena kazdej...

Coż by Ci życzyć, kiedy życzen tylena kazdej kartce, tu wszedzie.Każdy Cie kocha i życzy milecóż moje słowo znaczyć tu będzie?Wiec ślę Ci jedno życzenie małe:BYWAJ SZCZEŚLIWYM PRZEZ ŻYCIE CAŁE no i proszę jeszcze skromnie: nigdy nie zapomnij o mnie!

Ostatnie wpisy:
• 2021-04-11 Oto najlepsze życzenia świąteczne na boże narodzenie (boże narodzenie).
• 2021-04-10 Wierszyki i rymowanki bożonarodzeniowe na email dla pracowników korporacji popularne życzenia na boże narodzenie.
• 2021-04-09 Firmowe życzenia na boże narodzenie 2020. piękne, śmieszne, krótkie, świąteczne sms (boże narodzenie).

Najlepsze życzenia na 18 urodziny

By

Ocena: 3.86 / 5

By...kurna Cię pogięło 18 lat minęło Więc życzenia przyjmij Bycze... By...czegoś Ci nie brakło Gdy zacznie sie impreza (...)

Radosnego wejścia w dorosłe życie

Ocena: 3.85 / 5

Radosnego wejścia w dorosłe życie... młodości, radości, przyjaciół, na których nigdy się nie zawiedziesz... i miłości n (...)

Najpopularniejsze życzenia

Miłosne: Kocham cię

Ocena: 3.9 / 5

Kocham Cię.Wiesz?Na skarpie wspomnień najwyżej Ty.Ty jedyny.Ty zawsze mój.A miłość?Miłość z Tobą jest.Miłością jesteś Ty.K (...)