Życzenia na 18 urodziny: W dniu 18 urodzin życzę ci tak jak...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 6947

W dniu 18 urodzin życzę Ci tak jak nikt nie życzy, spełnienia wszystkich marzeń, zdrowia szczęścia i słodyczy. I życzę Ci, jak w bajce dobra wróżka by spełniło się życzenie z samego końca Twojego serduszka.

Życzenia na 18 urodziny: W dniu 18 urodzin życzę ci tak jak...

Życzę ci znlezienia takiej pracy,takich przyjaciól i takich...

Życzę Ci znlezienia takiej pracy,takich przyjaciól i takich możliwości, o jakich marzysz.Stawiaj czoła przyszłości z nadziejąi odwagą.Z entuzjazmem, zapałem i radością.Weź to wszystko i zbuduj z tego życie,które warto przeżyć...

Nadeszły twoje osiemnaste urodzinyi chcę przed tobą serce...

Nadeszły Twoje osiemnaste urodzinyI chcę przed Tobą serce swe otworzyć,I jak najserdeczniejsze życzenia złożyć.Życzyć Ci mogę, By każdy chłopak kochał się w Tobie,A ten, którego masz w sercu, Niech stanie z Tobą na ślubnym kobiercu

Ostatnie wpisy:
• 2021-01-23 Wierszyki i rymowanki bożonarodzeniowe krótkie, tradycyjne, religijne, wierszyki na boże narodzenie (rymowanki).
• 2021-01-22 Świąteczne życzenia na boże narodzenie 2020. piękne, śmieszne, krótkie, świąteczne sms (boże narodzenie).
• 2021-01-21 Biznesowe życzenia bożonarodzeniowe krótkie, tradycyjne, religijne, wierszyki na boże narodzenie życzenia bożonarodzeniowe.

Najlepsze życzenia na 18 urodziny

Na roczek - czerwony smoczek

Ocena: 3.86 / 5

Na roczek - czerwony smoczek.Na trzy latka - 'Chatka Puchatka'.Na pięć latek - parostatek.Na siedem lat - rowerek 'Skrzat' (...)

Niech ten radosny dzień

Ocena: 3.91 / 5

Niech ten radosny dzień. Na zawsze Twe troski, Odsunie w cień. I niech się śmieje do Ciebie świat, Blaskiem szczęście i dł (...)

Najpopularniejsze życzenia