Życzenia na 18 urodziny: Z okazji 18-stych urodzin życzę ci,aby ten nowy...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 12103

Z okazji 18-stych urodzin życzę Ci,aby ten nowy okres w Twoim życiu,który właśnie się rozpoczął,zapisał się na kartach historii, jako okres wszelkiego szczęścia i radości... Abyś z każdym nowym dniem podejmowała takie decyzje,które doprowadzą Cię do wymarzonego celu... Abyś nie straciła pogody ducha i wiary we własne możliwości... Abyś obdarzyła swą miłością kogoś,kto na nią naprawdę zasługuje... Abyś nigdy nie cierpiała z powodu braku prawdziwych przyjaciół... Abyś potrafiła dostrzec małe radości,które w rzeczywistości są perełkami życia... Abyś małymi kroczkami spełniała swe marzenia... Aby Twe życie było tylko usłane różami,a kłopoty znikały wraz z zachodzącym słońcem... I pamiętaj,że 18 lat ma się tylko raz w życiu! Więc szalej i nie pytaj co dalej:) A później rób tak, żeby niczego nie żałować...

Życzenia na 18 urodziny: Z okazji 18-stych urodzin życzę ci,aby ten nowy...

Obserwuj świat szeroko otwartymi oczami, ponieważ największe...

Obserwuj świat szeroko otwartymi oczami, ponieważ największe sekrety ukryte są w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach. Ci, co nie wierzą w magię świata - - nigdy ich nie odkryją. życzę Ci wiary.

18 lat skończone!więc życzenia wymarzonedzisiaj ci składamyi...

18 lat skończone!więc życzenia wymarzoneDzisiaj Ci składamyI imprezkę w planach mamy!

Ostatnie wpisy:
• 2021-01-23 Wierszyki i rymowanki bożonarodzeniowe krótkie, tradycyjne, religijne, wierszyki na boże narodzenie (rymowanki).
• 2021-01-22 Świąteczne życzenia na boże narodzenie 2020. piękne, śmieszne, krótkie, świąteczne sms (boże narodzenie).
• 2021-01-21 Biznesowe życzenia bożonarodzeniowe krótkie, tradycyjne, religijne, wierszyki na boże narodzenie życzenia bożonarodzeniowe.

Najlepsze życzenia na 18 urodziny

Dziś są twoje urodziny

Ocena: 3.87 / 5

Dziś są Twoje urodziny ... A Tobie tylko jedno w głowie Więc Wszyscy wzniosą toast I dla Ciebie zaśpiewają 100 Lat.

Najpopularniejsze życzenia