Najlepsze życzenia na boże narodzenie / strona 3

Podwójnych życzeń nastaje czas,jak to wiadomo każdemu z...

3.95 / 5

Podwójnych życzeń nastaje czas,jak to wiadomo każdemu z nas, bo Chrystus Pan nam się dziś rodzi,a i Rok Nowy także nadchodzi. Zielone gałązki, a na każdej świeczka, w stroiku z bibułek stoi choineczka.Gdy zaświeci między gałązkami, wesołą kolędę dla niej zaśpiewamy. 
(...)

W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory,...

3.68 / 5

W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany, życzę Wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ...
(...)

Niech radość i pokój świąt bożego narodzenia towarzyszy...

3.97 / 5

Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy Ci przez cały Nowy Rok. Życzę Ci, aby był to Rok szczęśliwy w osobiste doznania, spełnił zamierzenia i dążenia zawodowe oraz by przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań. 
(...)

Kiedy w betlejem rodzi się dziecię, radość przynosi...

3.95 / 5

Kiedy w Betlejem rodzi się Dziecię, radość przynosi wszystkim na świecie. Niech wraz z Bożą Dzieciną dni szczęśliwe przypłyną, a pokój jak gwiazdka niech świeci. Mnóstwa prezentów pod zieloną choinką, pyszności na wigilijnym stole, wspaniałej rodzinnej atmosfery, ...
(...)

Jest takie pewne święto,gdzie 12 potraw na stole,choinka...

3.93 / 5

Jest takie pewne święto,gdzie 12 potraw na stole,choinka ubrana i prezenty na dole.Mama się cieszy,Babcia płacze z radości.Tata z uradowaniem zaprasza gości,Ja czekam, aż zabłyśnie gwiazda na niebiei radość w sercu właśnie u Ciebie!
(...)