Życzenia na boże narodzenie: Aby wasze twarze i twarze waszych najbliższych zawsze...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 5443

Aby Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych zawsze rozpromieniał uśmiech, a Gwiazda betlejemska prowadziła Was ku szczytom.

Życzenia na boże narodzenie: Aby wasze twarze i twarze waszych najbliższych zawsze...

Do nieba choinki, wódki trzy skrzynki, prezentów kupę,...

Do nieba choinki, wódki trzy skrzynki, prezentów kupę, rózgi na dupę, chwiejnego kroku do nowego roku, a po sylwestrowym balu imprez, seksu i szmalu.

Żeby święta były syte,żeby rózgą było bite,by choinka...

Żeby Święta były syte,żeby rózgą było bite,by choinka w Twojej chacie nie śmierdziała jak gacie,tylko była kolorowa,a na dole stał se browar.Na pasterkę ruszaj śmiało,ksiądz na tacy ma za mało,daj złotówkę albo dwie niech i on ucieszy się,i szczęśliw (...)

Zobacz wszystkie artykuły nt. życzeń na Boże Narodzenie
Oto najlepsze życzenia na Boże Narodzenie. Piękne wierszyki, życzenia na święta wierszyki Oto najlepsze życzenia świąteczne - Życzenia na Boże Narodzenie (rymowanki).
Pamiętajcie, że życzenia bożonarodzeniowe firmowe, biznesowe to drobna rzecz, która sprawi Waszym współpracownikom wiele radości. Święta Bożego Narodzenia tuż tuż, to najlepsza pora na wysłanie życzeń bożonarodzeniowych. Takie życzenia muszą mieć inną formę, często zawierać życzenia o charakterze sukcesu zawodowego, awansu czy nowych wyzwań.
Idzie Mikołaj, niewesołą ma minę,
Że musi do Ciebie przychodzić kominem.
Więc gdym go spotkał, jakby raził go prąd,
Dał prezent i życzył Ci
Wesołych Świąt!

Najlepsze życzenia na boże narodzenie

Najpopularniejsze życzenia