Życzenia na boże narodzenie: Do nieba choinki, wódki 3 skrzynki

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 5940

Do nieba choinki, wódki 3 skrzynki.Prezentów kupe, ruzgi na pupę.Dobra i miłości moc, w Wigilijną Noc.Błogosławieństwa Bożego, i wszystkiego najlepszego.Życzy...

Życzenia na boże narodzenie: Do nieba choinki, wódki 3 skrzynki

Każdy z nas ma na tyle dużą dłoń,...

Każdy z nas ma na tyle dużą dłoń, że może z niej uczynić Betlejem. Każdy z nas ma na tyle ciepłe serce, że może przyjąć nowonarodzoną miłość... do tego wystarczy tylko wiara i nadzieja, a miłość przyjdzie sama... Radosnych Świąt!

Wesołych świąt! bez zmartwień, z barszczem, z grzybami,...

Wesołych Świąt! Bez zmartwień, z barszczem, z grzybami, z karpiem, z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta niech się snuje kolęda i gałązki świerkowe niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt!.Jezus pr (...)

Zobacz wszystkie artykuły nt. życzeń na Boże Narodzenie
Oto najlepsze życzenia na Boże Narodzenie. Piękne wierszyki, życzenia na święta wierszyki Oto najlepsze życzenia na Boże Narodzenie. Chcesz wysłać świąteczny SMS z życzeniami do znajomych lub rodziny? (Boże Narodzenie).
Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym Partnerom i Przyjaciołom za zaufanie i współpracę w minionym roku. To już najwyższy czas na życzenia bożonarodzeniowe firmowe, biznesowe, czy wysyłane przez email. Święta Bożego Narodzenia tuż tuż, to najlepsza pora na wysłanie życzeń bożonarodzeniowych.
Idzie Mikołaj, niewesołą ma minę,
Że musi do Ciebie przychodzić kominem.
Więc gdym go spotkał, jakby raził go prąd,
Dał prezent i życzył Ci
Wesołych Świąt!

Najlepsze życzenia na boże narodzenie

Najpopularniejsze życzenia