Życzenia na boże narodzenie: Do nieba choinki, wódki trzy skrzynki, prezentów kupę,...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 6365

Do nieba choinki, wódki trzy skrzynki, prezentów kupę, rózgi na dupę, chwiejnego kroku do nowego roku, a po sylwestrowym balu imprez, seksu i szmalu.

Życzenia na boże narodzenie: Do nieba choinki, wódki trzy skrzynki, prezentów kupę,...

Z okazji zbliżających się świąt bożego narodzenia oraz...

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku przesyłam w imieniu własnym i pracowników serdeczne życzenia.

Najlepsze życzenia z okazji świąt bożego narodzenia -aby...

Najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia -aby przyjście na świat Chrystusa przyniosło ze sobą radość, pokój, nadzieję i miłość...

Zobacz wszystkie artykuły nt. życzeń na Boże Narodzenie
Wierszyki i rymowanki na Święta Bożego Narodzenia tuż tuż, to najlepsza pora na wysłanie życzeń bożonarodzeniowych popularne życzenia na Boże Narodzenie. Najlepsze życzenia SMS, Messenger, Facebook na Boże Narodzenie popularne życzenia na Boże Narodzenie.
Życzenia bożonarodzeniow najczęściej składamy rodzinie i przyjaciołom, ale nie powinniśmy zapominać o kolegach i koleżankach z pracy, o szefie i własnych pracownikach. Mamy dla Was życzenia na Boże Narodzenie firmowe, poważne, email, tak abyście mogli wysłać jest albo przez telefon, SMS, email, albo zostawić kartkę na biurkach kolegów i koleżanek z pracy. Życzenia bożonarodzeniow najczęściej składamy rodzinie i przyjaciołom, ale nie powinniśmy zapominać o kolegach i koleżankach z pracy, o szefie i własnych pracownikach.
Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia
niosą ze sobą wiele radości
oraz refleksji dotyczących
minionego okresu i planów
na nadchodzący Nowy Rok.
W tych wyjątkowych dniach
chcemy Państwu życzyć
wiele zadowolenia i sukcesów
z podjętych wyzwań.

Najlepsze życzenia na boże narodzenie

Skacze aniołek, skacze po chmurkach

Ocena: 3.83 / 5

Skacze Aniołek, skacze po chmurkach. Niesie życzenia w anielskich piórkach, w każdą szparę i w każdy kąt wciska się. życzą (...)

Najpopularniejsze życzenia