Życzenia na boże narodzenie: Dużo uśmiechu, siły i wytrwałościw dążeniu do celu,...

  • Ocena: 3 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 12762

Dużo uśmiechu, siły i wytrwałościw dążeniu do celu, sukcesóww pracy, tylko słonecznych dni,przyjaźni, miłości i wielu buziaków i aby ten rok uskrzydlił Cię...

Życzenia na boże narodzenie: Dużo uśmiechu, siły i wytrwałościw dążeniu do celu,...

Drzewa pokryte śniegiem puszystym,bielutki, świeżym i bardzo...

Drzewa pokryte śniegiem puszystym,Bielutki, świeżym i bardzo czystym.Na oknach srebrzy się szron,W pierzynie calutki dom. Dla Mikołaja to nie przeszkoda,Sanna mu jeszcze wigoru doda,Drobne upominki ma,Każdemu dziecku coś da.

Siostro, z okazji świąt te życzenia złożę; niech...

Siostro, z okazji Świąt te życzenia złożę; niech błogosławieństwo będzie z Tobą Boże, niech Bóg nowe łaski zsyła Ci codziennie, o to ja Go proszę w modlitwie niezmiennie.

Zobacz wszystkie artykuły nt. życzeń na Boże Narodzenie
Życzenia na Święta Bożego Narodzenia tuż tuż, to najlepsza pora na wysłanie życzeń bożonarodzeniowych (święta Bożego narodzenia). Najlepsze życzenia na Boże Narodzenie 2020. Piękne, śmieszne, krótkie, świąteczne SMS (Boże Narodzenie).
Składając życzenia świąteczne pracownikom życzymy im podwyżek, a kolegom z pracy awansu. Składając życzenia świąteczne pracownikom życzymy im podwyżek, a kolegom z pracy awansu. Zwłaszcza firmowych do szefa, pracowników, czy kolegów z pracy, z którymi przecież w święta się nie zobaczymy, aby złożyć je osobiście.
Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość.
Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem,
a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia życzą...

Najlepsze życzenia na boże narodzenie

Najpopularniejsze życzenia

Na dobranoc: Dobranoc

Ocena: 3.93 / 5

Dobranoc... śpij spokojnie Ułóż się do snu by gwiazdy Ci Oświetlały nocne myśli tak Aby były szczęśliwe I nikt nie zak (...)