Życzenia na boże narodzenie: Gdy na zimowym niebie gwiazda betlejemska zaświeci,przy wigilijnym...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 5001

Gdy na zimowym niebie Gwiazda Betlejemska zaświeci,przy Wigilijnym stole siadają dorośli i dzieci.Życzenia sobie składają opłatkiem się łamiąc,mówią o przyszłości i Tych co odeszli wspominają.Do tych życzeń serdecznych i my się przyłączamy:niech zdrowie, szczęście i miłość zawsze będą z Wami.

Życzenia na boże narodzenie: Gdy na zimowym niebie gwiazda betlejemska zaświeci,przy wigilijnym...

Kasy kulczyka, fury rydzyka, mocy pudziana, chaty beckhama...

Kasy Kulczyka, Fury Rydzyka, Mocy Pudziana, Chaty Beckhama, Humoru od rana, Cholesterolu w normie oraz świętowania Nowego Roku w dobrej formie życzy ...

Bóg jest dobry! przyszedł na świat w dzieciątku...

Bóg jest dobry! Przyszedł na świat w Dzieciątku Jezus, By mnie sobą nie speszyć, by mnie rozbroić miłością.... Głębokiej radości i odważnego przyjęcia Jezusa Chrystusa, Do siebie - na dziś, na jutro,... na cały Nowy Rok!

Zobacz wszystkie artykuły nt. życzeń na Boże Narodzenie
Firmowe życzenia na dzień górnika, życzenia mikołajkowe, życzenia na Boże Narodzenie na rok 2021 Wierszyki i rymowanki bożonarodzeniowe na email dla pracowników korporacji (święta Bożego narodzenia).
Wystarczy skopiować życzenia na Boże Narodzenie i wysłać. Na Boże Narodzenie warto zrobić to wcześniej. Życzenia na Boże Narodzenie mogą być krótkie i śmieszne albo długie i oryginalne. Wierszyk lub cytat?
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego
Narodzenia i Nowego Roku życzymy
wszystkim naszym Klientom, Partnerom
i Sympatykom, szczęścia, spokoju
oraz wszelkiej pomyślności w życiu
osobistym i sukcesów w pracy zawodowej.

Najlepsze życzenia na boże narodzenie

Skacze aniołek, skacze po chmurkach

Ocena: 3.83 / 5

Skacze Aniołek, skacze po chmurkach. Niesie życzenia w anielskich piórkach, w każdą szparę i w każdy kąt wciska się. życzą (...)

Najpopularniejsze życzenia