Życzenia na boże narodzenie: Jest taka noc, na którą człowiek czeka i...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 1555

Jest taka noc, na którą człowiek czeka i za którą tęskni.Jest taki wyjątkowy wieczór w roku,gdy wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole.Jest taki wieczór, gdy gasną spory, znika nienawiść...Wieczór, gdy łamiemy opłatek, składamy życzenia...To noc wyjątkowa... Jedyna... Niepowtarzalna...Noc Bożego Narodzenia...

Życzenia na boże narodzenie: Jest taka noc, na którą człowiek czeka i...

Cześć! tu św

Cześć! Tu Św. Mikołaj!Byłeś grzeczny? Nie kradłeś? ...To się kurcze naucz bo ja Ci prezentów Wiecznie przynosić nie będę!!!

W dniu bożego narodzenia;dziś składamy wam życzenia,aby raźni...

W dniu Bożego Narodzenia;Dziś składamy Wam życzenia,Aby raźniej w duszy było,Aby Wam się lepiej żyło,Aby szczęścia i radości,Pomyślności i miłościZ życia nigdy nie ubyło,Życia bez smutku i cierpienia,Oto moje są życzenia...

Zobacz wszystkie artykuły nt. życzeń na Boże Narodzenie
Wierszyki i rymowanki na Święta Bożego Narodzenia tuż tuż, to najlepsza pora na wysłanie życzeń bożonarodzeniowych (święta Bożego narodzenia). Świąteczne życzenia SMS, Messenger, Facebook na Boże Narodzenie popularne życzenia na Boże Narodzenie.
Składając życzenia świąteczne pracownikom życzymy im podwyżek, a kolegom z pracy awansu. Składając życzenia świąteczne pracownikom życzymy im podwyżek, a kolegom z pracy awansu. Wyślijcie w wigilię lub Boże Narodzenie życzenia do bliskich. Na pewno w święta sprawią im radość.
Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia
niosą ze sobą wiele radości
oraz refleksji dotyczących
minionego okresu i planów
na nadchodzący Nowy Rok.
W tych wyjątkowych dniach
chcemy Państwu życzyć
wiele zadowolenia i sukcesów
z podjętych wyzwań.

Najlepsze życzenia na boże narodzenie

Najpopularniejsze życzenia