Życzenia na boże narodzenie: Jest takie pewne święto,gdzie 12 potraw na stole,choinka...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 5451

Jest takie pewne święto,gdzie 12 potraw na stole,choinka ubrana i prezenty na dole.Mama się cieszy,Babcia płacze z radości.Tata z uradowaniem zaprasza gości,Ja czekam, aż zabłyśnie gwiazda na niebiei radość w sercu właśnie u Ciebie!

Życzenia na boże narodzenie: Jest takie pewne święto,gdzie 12 potraw na stole,choinka...

Wesołych świąt! bez zmartwień, z barszczem, z grzybami,...

Wesołych Świąt! Bez zmartwień, z barszczem, z grzybami, z karpiem, z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta niech się snuje kolęda i gałązki świerkowe niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt!.Jezus pr (...)

Dzbanek miodu, litr wódeczki, by odrzucić twe smuteczki...

Dzbanek miodu, litr wódeczki, by odrzucić twe smuteczki i sto latek na dodatek, by smaczniejszy był opłatek. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

Zobacz wszystkie artykuły nt. życzeń na Boże Narodzenie
Wierszyki i rymowanki na dzień górnika, życzenia mikołajkowe, życzenia na Boże Narodzenie życzenia bożonarodzeniowe. Firmowe życzenia na Boże Narodzenie. Chcesz wysłać świąteczny SMS z życzeniami do znajomych lub rodziny? (Boże Narodzenie).
Na tę okazję sprawdzą się firmowe życzenia świąteczne na Boże Narodzenie, które różnią się od tych tradycyjnych czy zabawnych wierszyków jakie wysyłamy bliskim. Na tę okazję sprawdzą się firmowe życzenia świąteczne na Boże Narodzenie, które różnią się od tych tradycyjnych czy zabawnych wierszyków jakie wysyłamy bliskim. Życzymy dalszych sukcesów, udanych inwestycji i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.
Zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego.
Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy.
Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym życzy...

Najlepsze życzenia na boże narodzenie

Najpopularniejsze życzenia