Życzenia na boże narodzenie: Małą gwiazdkę przed świętamiprzyjmij proszę z życzeniamimoże spełni...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 6658

Małą gwiazdkę przed świętamiPrzyjmij proszę z życzeniamiMoże spełni się marzenieBiałe Boże NarodzenieLub, gdy przyjdzie Ci ochotaNiech to będzie gwiazdka złotaBo, gdy spada taka z niebaWtedy zawsze marzyc trzebaNo, a jeśli tak się zdarzy,Że srebrzysta ci się marzyMożesz także taką zdobyćI choinkę nią ozdobićGwiazda, gwiazdce zamrugałaI choinka lśni już całaNaszych marzeń jest spełnieniemBo jest piękna jak marzenieA pomarzyć czasem trzebaKażdy pragnie gwiazdki z nieba

Życzenia na boże narodzenie: Małą gwiazdkę przed świętamiprzyjmij proszę z życzeniamimoże spełni...

Przyjacielu nim gwiazdka zabłyśnie, blaskiem swym na niebie,...

Przyjacielu Nim gwiazdka zabłyśnie, Blaskiem swym na niebie, Nim przy wigilijnym zasiądziesz stole, Pomyśl ciepło o mnie. Gdy opłatek w Swoje dłonie weźmiesz, Moje serce przy Tobie będzie.

Niech się weseli święty, bo bliski jest zwycięstwa,...

Niech się weseli święty, Bo bliski jest zwycięstwa, Niech się raduje grzesznik, Bo dane jest mu przebaczenie. Niech powróci do życia poganin, Bo do życia jest powołany. W małym Świętym Dziecku Bóg daje nam Zbawienie. Niech Gwiazda Betlejemska (...)

Zobacz wszystkie artykuły nt. życzeń na Boże Narodzenie
Wierszyki i rymowanki na Boże Narodzenie. Chcesz wysłać świąteczny SMS z życzeniami do znajomych lub rodziny? facebook, sms, email. Oto najlepsze życzenia świąteczne na Boże Narodzenie życzenia świąteczne.
Oto najlepsze życzenia na Boże Narodzenie: firmowe, email, SMS. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym Partnerom i Przyjaciołom za zaufanie i współpracę w minionym roku. Życzenia na Boże Narodzenie mogą być krótkie i śmieszne albo długie i oryginalne. Wierszyk lub cytat?
Zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego.
Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy.
Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym życzy...

Najlepsze życzenia na boże narodzenie

Najpopularniejsze życzenia