Życzenia na boże narodzenie: Nadziei-by nie opuszczała

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 8578

NADZIEI-by nie opuszczała.RADOŚCI-by rozweselała.MIŁOŚCI-by obrodziła.DOBROCI-by zawsze była.(imię) życzy z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Życzenia na boże narodzenie: Nadziei-by nie opuszczała

Co za widok!!!ja nie wierze!!nasz mikołaj na rowerze

Co za widok!!!Ja nie wierze!!Nasz Mikołaj na rowerze.Oby się nam nie wywalił,no bo chyba się nawalił.Renifery też nie w formie,ale sanie są już w normie.No i już tak jak myślałem.Nasz Mikołaj jest nad stawem.Co tam Miki!Ja Ci życzę,zdrowia,szczęścia, (...)

Niech narodzone boże dziecięześle na wszystkich mocłask bożyc...

Niech Narodzone Boże DziecięZeśle na Wszystkich MocŁask BożychI Spawi aby Nowy RokPrzyniósł Szczęście MiłośćI spokój na Całym Swiecie.

Zobacz wszystkie artykuły nt. życzeń na Boże Narodzenie
Wierszyki i rymowanki na Boże Narodzenie 2020. Piękne, śmieszne, krótkie, świąteczne SMS (Boże Narodzenie). Życzenia bożonarodzeniowe KRÓTKIE, TRADYCYJNE, RELIGIJNE, WIERSZYKI NA BOŻE NARODZENIE życzenia bożonarodzeniowe.
Wystarczy skopiować życzenia na Boże Narodzenie i wysłać. W życzeniach firmowych najczęściej nawiązujemy do sukcesów zawodowych czy ogólnej sytuacji firmy. Mamy dla Was życzenia na Boże Narodzenie firmowe, poważne, email, tak abyście mogli wysłać jest albo przez telefon, SMS, email, albo zostawić kartkę na biurkach kolegów i koleżanek z pracy.
Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia
niosą ze sobą wiele radości
oraz refleksji dotyczących
minionego okresu i planów
na nadchodzący Nowy Rok.
W tych wyjątkowych dniach
chcemy Państwu życzyć
wiele zadowolenia i sukcesów
z podjętych wyzwań.

Najlepsze życzenia na boże narodzenie

Najpopularniejsze życzenia