Życzenia na boże narodzenie: Niech radość i pokój świąt bożego narodzenia towarzyszy...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 5644

Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy Ci przez cały Nowy Rok. Życzę Ci, aby był to Rok szczęśliwy w osobiste doznania, spełnił zamierzenia i dążenia zawodowe oraz by przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań. 

Życzenia na boże narodzenie: Niech radość i pokój świąt bożego narodzenia towarzyszy...

A że czas już świąteczny i pełen zadumy...

A że czas już świąteczny i pełen zadumy pragnę złożyć świąteczne życzenia by wszystko się nam rozplatało, węzły, konflikty, powikłania. Oby wszystkie trudne sprawy porozkręcały się jak supełki ,własne ambicje i urazy zaczęły śmieszyć jak kukiełki. Ni (...)

Spokojnych i radosnych świąt bożego narodzenia oraz pomyślnoś...

Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Pomyślności i Sukcesów w Nowym ... Roku życzy ...

Zobacz wszystkie artykuły nt. życzeń na Boże Narodzenie
Życzenia na Boże Narodzenie. Piękne wierszyki, życzenia na święta (święta Bożego narodzenia). Firmowe życzenia świąteczne - Życzenia na Boże Narodzenie na rok 2021
Zwłaszcza firmowych do szefa, pracowników, czy kolegów z pracy, z którymi przecież w święta się nie zobaczymy, aby złożyć je osobiście. Chcesz wysłać świąteczny SMS z życzeniami do znajomych lub rodziny? Życzenia na Boże Narodzenie mogą być krótkie i śmieszne albo długie i oryginalne. Wierszyk lub cytat?
w nadchodzącym roku wraz z podziękowaniami
za dotychczasową współpracę składa..

Najlepsze życzenia na boże narodzenie

Za tych co kochają bo kochać chcą

Ocena: 3.82 / 5

Za tych co kochają bo kochać chcą. Za tych co w swym sercu mają dla drugich dom. Za tych co uśmiechem rozjaśniają życia ci (...)

Najpopularniejsze życzenia