Życzenia na boże narodzenie: Niech te święta tak wspaniałe, będą całe jakby...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 5121

Niech te święta tak wspaniałe, będą całe jakby z bajek.Niech gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci.Biały puch niech z góry spada, niechaj piesek w nocy gada.Niech choinka pachnie pięknie no i radość będzie wszędzie.

Życzenia na boże narodzenie: Niech te święta tak wspaniałe, będą całe jakby...

Gdy pierwsza gwiazdka na niebo wyleci, gdy mikołaj...

Gdy pierwsza gwiazdka na niebo wyleci, Gdy Mikołaj wsunie się do komina, Pamiętaj, że jest na świecie ktoś, kto nigdy o Tobie nie zapomina.

Niech te święta będą najcudowniejsze

Niech te święta będą najcudowniejsze. Niech w waszych domach zabłyśnie promień miłości, którego wam tak długo brakowało! Prezenty niech będą skromne, ale dane z serca! A Nowy 2008 Rok niech przyniesie same dobre chwile! Wesołych i spokojnych świąt życzy...

Zobacz wszystkie artykuły nt. życzeń na Boże Narodzenie
Życzenia na Święta Bożego Narodzenia tuż tuż, to najlepsza pora na wysłanie życzeń bożonarodzeniowych popularne życzenia na Boże Narodzenie. Wierszyki i rymowanki na Boże Narodzenie: firmowe, email, SMS na rok 2021
Na tę okazję sprawdzą się firmowe życzenia świąteczne na Boże Narodzenie, które różnią się od tych tradycyjnych czy zabawnych wierszyków jakie wysyłamy bliskim. Chcesz wysłać świąteczny SMS z życzeniami do znajomych lub rodziny? Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym Partnerom i Przyjaciołom za zaufanie i współpracę w minionym roku.
Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość.
Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem,
a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia życzą...

Najlepsze życzenia na boże narodzenie

Najpopularniejsze życzenia