Życzenia na boże narodzenie: Niech w święta bożego narodzenia zima otuli nas...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 5059

Niech w Święta Bożego Narodzenia zima otuli nas białym puchem, jak ciepły koc przy kominku, niech bieluteńkie gwiazdeczki skrzypią wesoło pod naszymi butami na wieczornym spacerze.

Życzenia na boże narodzenie: Niech w święta bożego narodzenia zima otuli nas...

Pierwsza gwiazdka już świeci na niebie a ja...

Pierwsza gwiazdka już świeci na niebie a ja wyciągam rękę z opłatkiem dla ciebie podzielić bym się nim chciała tylko żebym cię bliżej miała a tak wirtualnie składam życzenia a tradycja dzielenia opłatkiem się zmienia ale intencja zostaje ta sama jak (...)

Niech te święta tak wspaniałe,będą całe jakby z...

Niech te Święta tak wspaniałe,będą całe jakby z bajek.Niechaj gwiazdka z nieba leci,niech Mikołaj tuli dzieci...biały puch niech z nieba spada,niechaj piesek w nocy gada,niech choinka pachnie pięknie,no i radość będzie wszędzie ! WESOŁYCH ŚWIĄT

Zobacz wszystkie artykuły nt. życzeń na Boże Narodzenie
Firmowe życzenia na dzień górnika, życzenia mikołajkowe, życzenia na Boże Narodzenie (rymowanki). Życzenia bożonarodzeniowe na email dla pracowników korporacji (święta Bożego narodzenia).
Życzenia na Boże Narodzenie mogą być krótkie i śmieszne albo długie i oryginalne. Wierszyk lub cytat? Świąteczne życzenia SMS, Messenger, Facebook na Boże Narodzenie To już najwyższy czas na życzenia bożonarodzeniowe firmowe, biznesowe, czy wysyłane przez email.
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego
Narodzenia i Nowego Roku życzymy
wszystkim naszym Klientom, Partnerom
i Sympatykom, szczęścia, spokoju
oraz wszelkiej pomyślności w życiu
osobistym i sukcesów w pracy zawodowej.

Najlepsze życzenia na boże narodzenie

Najpopularniejsze życzenia