Życzenia na boże narodzenie: Pachnącej lasem choinki,na stole wódki i szynki,wesołych kolędników,podarków...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 5830

Pachnącej lasem choinki,Na stole wódki i szynki,Wesołych kolędników,Podarków bez liku,Seksu na śniegu,Mniej życia w biegu!Dużego BałwanaI zabawy do rana.

Życzenia na boże narodzenie: Pachnącej lasem choinki,na stole wódki i szynki,wesołych kolędników,podarków...

Każdy już czym prędzej bieży, by dołączyć do...

Każdy już czym prędzej bieży, by dołączyć do pasterzy. I ja spieszę z życzeniami, bo nie mogę być tam z wami. Zdrowia, szczęścia, pomyślności i niech dobroć wśród Was gości. I niech Boga wielka moc na Was spłynie w Świętą Noc.

Wesołych świąt! bez zmartwień,z barszczem, z grzybami, z...

Wesołych świąt! Bez zmartwień,Z barszczem, z grzybami, z karpiem,Z gościem, co niesie szczęście!Czeka nań przecież miejsce.Wesołych świąt! A w święta,Niech się snuje kolęda.I gałązki świerkoweNiech Wam pachną na zdrowie.Wesołych świąt! A z Gwiazdką! (...)

Zobacz wszystkie artykuły nt. życzeń na Boże Narodzenie
Oto najlepsze życzenia na Boże Narodzenie dla pracowników i klientów. facebook, sms, email. Najlepsze życzenia SMS, Messenger, Facebook na Boże Narodzenie popularne życzenia na Boże Narodzenie.
Święta Bożego Narodzenia tuż tuż, to najlepsza pora na wysłanie życzeń bożonarodzeniowych. Życzymy dalszych sukcesów, udanych inwestycji i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Zwłaszcza firmowych do szefa, pracowników, czy kolegów z pracy, z którymi przecież w święta się nie zobaczymy, aby złożyć je osobiście.
Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych
i radosnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów

Najlepsze życzenia na boże narodzenie

Nadziei-by nie opuszczała

Ocena: 3.96 / 5

NADZIEI-by nie opuszczała.RADOŚCI-by rozweselała.MIŁOŚCI-by obrodziła.DOBROCI-by zawsze była.(imię) życzy z okazji świąt B (...)

Najpopularniejsze życzenia