Życzenia na boże narodzenie: Pachnącej lasem choinki,na stole wódki i szynki,wesołych kolędników,podarków...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 5830

Pachnącej lasem choinki,Na stole wódki i szynki,Wesołych kolędników,Podarków bez liku,Seksu na śniegu,Mniej życia w biegu!Dużego BałwanaI zabawy do rana.

Życzenia na boże narodzenie: Pachnącej lasem choinki,na stole wódki i szynki,wesołych kolędników,podarków...

Gdy gwiazdkabłyśnie na niebieświęty mikołajprzyjdzie do ciebi...

Gdy gwiazdkaBłyśnie na niebieŚwięty MikołajPrzyjdzie do ciebiePotem odleciSkryje go mrokLecz ty Się nie martwBo wróci za rok

Gwiazdki najjaśniejszej, choinki najpiękniejszej, prezentów w...

Gwiazdki najjaśniejszej,choinki najpiękniejszej,prezentów wymarzonych,świąt mile spędzonych,karnawału szalonego,roku bardzo udanego życzy ...

Zobacz wszystkie artykuły nt. życzeń na Boże Narodzenie
Oto najlepsze życzenia na Boże Narodzenie dla pracowników i klientów. facebook, sms, email. Najlepsze życzenia SMS, Messenger, Facebook na Boże Narodzenie popularne życzenia na Boże Narodzenie.
Święta Bożego Narodzenia tuż tuż, to najlepsza pora na wysłanie życzeń bożonarodzeniowych. Życzymy dalszych sukcesów, udanych inwestycji i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Zwłaszcza firmowych do szefa, pracowników, czy kolegów z pracy, z którymi przecież w święta się nie zobaczymy, aby złożyć je osobiście.
Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych
i radosnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów

Najlepsze życzenia na boże narodzenie

Nadziei-by nie opuszczała

Ocena: 3.96 / 5

NADZIEI-by nie opuszczała.RADOŚCI-by rozweselała.MIŁOŚCI-by obrodziła.DOBROCI-by zawsze była.(imię) życzy z okazji świąt B (...)

Już mikołaj grzeje sanie

Ocena: 3.9 / 5

Już Mikołaj grzeje sanie.Czego pragniesz niech się stanie.Każde z marzeń skrytych w głębiŚwięty Dziadek może spełnić.Piękn (...)

Najpopularniejsze życzenia

Na dzień matki: Posiłki

Ocena: 3.9 / 5

Posiłki. Setki posiłków. Tysiące.Tyle, że pękłby nawet Smok Wawelski.Everest filiżanek i szklanek.Kosz na brudną bieliznę, (...)