Życzenia na boże narodzenie: Pędzą sanie po asfalcieno bo śniegu ni ma

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 1600

Pędzą sanie po asfalcieNo bo śniegu ni ma.Renifery są wqr…., Co to jest za zima?Nie ulepisz już bałwanaMożesz nim się ostać.Wciąż latając po marketachby prezenty dostać.Nie zapomnij o rodzinieprzyjaciołach, wrogach.I o obcym nieznajomymw Wigilię przy stole.Nie smuć się, nie marudźgrymaś, nie narzekaj, stękaj,Ciesz się chwilą, bierz garściami.Rozdawaj swe serce.Życzą...

Życzenia na boże narodzenie: Pędzą sanie po asfalcieno bo śniegu ni ma

Gdy przeminą radośnie święta, gdy w ostatnią noc...

Gdy przeminą radośnie święta, gdy w ostatnią noc tego roku zegar wybije dwunastą, zapal mały zimny ogień, stanę przy Tobie i w jego iskrach powiem ci to, czego Ci życzę.

Gdy pierwszą gwiazdkę,ujrzysz na niebie,wspomnij tych,co koch...

Gdy pierwszą gwiazdkę,ujrzysz na niebie,Wspomnij tych,co kochają Ciebie,Gdy pierwsza zgaśnie,a druga zabłyśnie,niech Cię aniołek,Ode mnie uściśnie!;))

Zobacz wszystkie artykuły nt. życzeń na Boże Narodzenie
Wierszyki i rymowanki na dzień górnika, życzenia mikołajkowe, życzenia na Boże Narodzenie na rok 2021 Oto najlepsze życzenia świąteczne - Życzenia na Boże Narodzenie na rok 2021
Chcesz wysłać świąteczny SMS z życzeniami do znajomych lub rodziny? Święta Bożego Narodzenia tuż tuż, to najlepsza pora na wysłanie życzeń bożonarodzeniowych. Tutaj znajdziecie życzenia bożonarodzeniowe, które idealnie sprawdzą się również w formie SMS-a.
Zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego.
Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy.
Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym życzy...

Najlepsze życzenia na boże narodzenie

Cześć! tu św

Ocena: 3.81 / 5

Cześć! Tu Św. Mikołaj!Byłeś grzeczny? Nie kradłeś? ...To się kurcze naucz bo ja Ci prezentów Wiecznie przynosić nie będę!!!

Najpopularniejsze życzenia