Życzenia na boże narodzenie: Podwójnych życzeń nastaje czas,jak to wiadomo każdemu z...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 5670

Podwójnych życzeń nastaje czas,jak to wiadomo każdemu z nas, bo Chrystus Pan nam się dziś rodzi,a i Rok Nowy także nadchodzi. Zielone gałązki, a na każdej świeczka, w stroiku z bibułek stoi choineczka.Gdy zaświeci między gałązkami, wesołą kolędę dla niej zaśpiewamy. 

Życzenia na boże narodzenie: Podwójnych życzeń nastaje czas,jak to wiadomo każdemu z...

Z dźwiękiem dzwonów melodyjnych, wraz z opłatkiem wigilijnym,...

Z dźwiękiem dzwonów melodyjnych, Wraz z opłatkiem wigilijnym, W dzień Bożego Narodzenia, Ślę serdeczne te życzenia Zdrowia, szczęścia, powodzenia I w Nowym Roku marzeń spełnienia

Nim zgaśnie gwiazdka i święta przeminą,niech ci poblogosławi...

Nim zgaśnie Gwiazdka i Święta przeminą,Niech Ci poblogosławi Panienka z Dzieciną,Niech Ci się życie w szczęście uplata!!!!!Dziś, jutro, pojutrze i po wszystkie lata......

Zobacz wszystkie artykuły nt. życzeń na Boże Narodzenie
Biznesowe życzenia na dzień górnika, życzenia mikołajkowe, życzenia na Boże Narodzenie (rymowanki). Życzenia świąteczne - Życzenia na Boże Narodzenie (rymowanki).
Wyślijcie w wigilię lub Boże Narodzenie życzenia do bliskich. Na pewno w święta sprawią im radość. Dlatego nie jest łatwo wymyślić je samemu. Mamy dla Was najlepsze życzenia bożonarodzeniowe: poważne, firmowe i do wysłania przez skrzynkę email. Życzenia bożonarodzeniow najczęściej składamy rodzinie i przyjaciołom, ale nie powinniśmy zapominać o kolegach i koleżankach z pracy, o szefie i własnych pracownikach.
Kuligiem chciałam do Ciebie jechać,
lecz kare konie nie chciały czekać.
Porwały sanie, mkną pod gwiazdami
a ja zostałam sama z życzeniami.
Ale gdy tylko okno otworzysz,
w świeżym płateczku życzenia złożę,
w gwiazdce co spada tutaj z obłoków
będę Ci życzyć Do Siego Roku!

Najlepsze życzenia na boże narodzenie

Najpopularniejsze życzenia