Życzenia na boże narodzenie: Skacze aniołek, skacze po chmurkach, niesie życzenia w...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 5156

Skacze Aniołek, skacze po chmurkach, niesie życzenia w Anielskich piórkach. Niesie w plecaku babki i świeczki, a w walizkach złote dzwoneczki. Wesołych Świąt!

Życzenia na boże narodzenie: Skacze aniołek, skacze po chmurkach, niesie życzenia w...

Drzewa pokryte śniegiem puszystym,bielutki, świeżym i bardzo...

Drzewa pokryte śniegiem puszystym,Bielutki, świeżym i bardzo czystym.Na oknach srebrzy się szron,W pierzynie calutki dom. Dla Mikołaja to nie przeszkoda,Sanna mu jeszcze wigoru doda,Drobne upominki ma,Każdemu dziecku coś da.

Cicho się zakradnę do stajenki wrót,by patrzeć i...

Cicho się zakradnę do stajenki wrót,by patrzeć i patrzeć na miłości cud,by patrzeć na Matkę i na Boże dziecięi więcej niczego nie pragnę na świecie. Poproszę Dzieciątko - ciszy sercem całym,by dobrocią w domu naszym zamieszkało.

Zobacz wszystkie artykuły nt. życzeń na Boże Narodzenie
Wierszyki i rymowanki bożonarodzeniowe na email dla pracowników korporacji wierszyki Oto najlepsze życzenia na Boże Narodzenie. Piękne wierszyki, życzenia na święta (święta Bożego narodzenia).
Święta Bożego Narodzenia tuż tuż, to najlepsza pora na wysłanie życzeń bożonarodzeniowych. Firmowe życzenia świąteczne na Boże Narodzenie składamy często przez email, aby dotarły najszybciej do naszych kolegów z pracy jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Życzenia bożonarodzeniow najczęściej składamy rodzinie i przyjaciołom, ale nie powinniśmy zapominać o kolegach i koleżankach z pracy, o szefie i własnych pracownikach.
Zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego.
Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy.
Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym życzy...

Najlepsze życzenia na boże narodzenie

Najpopularniejsze życzenia