Życzenia na boże narodzenie: W noc wigilijną w blasku świecmelodia kolęd niech...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 3250

W noc wigilijną w blasku świecmelodia kolęd niech płynie w mrokNiech Wam przyniesie radości moci wiele szczęścia na Nowy Rok

Życzenia na boże narodzenie: W noc wigilijną w blasku świecmelodia kolęd niech...

Gdy pierwsza gwiazdka błyśnie na niebieświęty mikołaj przyjdz...

Gdy pierwsza gwiazdka błyśnie na niebieŚwięty Mikołaj przyjdzie do Ciebie, Razem wspomnicie dawne czasy, Popróbujecie Świąteczne frykasy, Potem odleci i skryje Go mrok, Lecz Ty się nie martw - wróci za rok !!!

Idą święta tylko czy ja dobre życzenia złożyłem,...

Idą Święta tylko czy ja dobre życzenia złożyłem, za oknem sypie śnieg, ludzie biegają z choinkami. Zajączek i króliczek mówią ludzkim głosem, a karp w wannie pływa i śpiewa (Daj mi tę noc).Króliczek wysiaduje jajeczka, kurczaczek gryzie marchewkę. Mi (...)

Zobacz wszystkie artykuły nt. życzeń na Boże Narodzenie
Wierszyki i rymowanki świąteczne - Życzenia na Boże Narodzenie życzenia bożonarodzeniowe. Biznesowe życzenia na Boże Narodzenie. Piękne wierszyki, życzenia na święta popularne życzenia na Boże Narodzenie.
Święta Bożego Narodzenia tuż tuż, to najlepsza pora na wysłanie życzeń bożonarodzeniowych. Świąteczne życzenia SMS, Messenger, Facebook na Boże Narodzenie Zwłaszcza firmowych do szefa, pracowników, czy kolegów z pracy, z którymi przecież w święta się nie zobaczymy, aby złożyć je osobiście.
Zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego.
Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy.
Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym życzy...

Najlepsze życzenia na boże narodzenie

Najpopularniejsze życzenia