Życzenia na boże narodzenie: W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory,...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 5667

W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany, życzę Wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi.

Życzenia na boże narodzenie: W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory,...

W ten wigilijny dzień zaśnierzony,kiedy w kościele biją...

W ten Wigilijny dzień zaśnierzony,kiedy w kościele biją dzwony.Przyjmijcie życzenia pełne radości,a w Nowym Roku szczęścia,zdrowia i pomyślności.

Niech w święta bożego narodzenia zima otuli nas...

Niech w Święta Bożego Narodzenia zima otuli nas białym puchem, jak ciepły koc przy kominku, niech bieluteńkie gwiazdeczki skrzypią wesoło pod naszymi butami na wieczornym spacerze.

Zobacz wszystkie artykuły nt. życzeń na Boże Narodzenie
Wierszyki i rymowanki na dzień górnika, życzenia mikołajkowe, życzenia na Boże Narodzenie na rok 2021 Życzenia na Boże Narodzenie. Chcesz wysłać świąteczny SMS z życzeniami do znajomych lub rodziny? życzenia świąteczne.
Dlatego nie jest łatwo wymyślić je samemu. Mamy dla Was najlepsze życzenia bożonarodzeniowe: poważne, firmowe i do wysłania przez skrzynkę email. Przygotowaliśmy dla was propozycje życzeń świątecznych na 2020 rok. Zwłaszcza firmowych do szefa, pracowników, czy kolegów z pracy, z którymi przecież w święta się nie zobaczymy, aby złożyć je osobiście.
Zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego.
Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy.
Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym życzy...

Najlepsze życzenia na boże narodzenie

Tyś poeta, ja poeta

Ocena: 4.06 / 5

Tyś poeta, ja poeta. Chodźmy żwawo bo stół czeka.Chwalmy Dziecię Narodzone,nam w stajence objawione. Życzę Tobie pomyśnośc (...)

Najpopularniejsze życzenia