Życzenia na boże narodzenie: Z okazji bożego narodzenia, składam wam serdeczne życzenia

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 5308

Z okazji Bożego Narodzenia, składam Wam serdeczne życzenia. Niech Wam święta miłe będą. dźwiękiem, śpiewem i kolędą przy Wigilii tuż po zmroku. I radości w Nowym Roku.

Życzenia na boże narodzenie: Z okazji bożego narodzenia, składam wam serdeczne życzenia

W sercach wszystkich ludzibudzi się nadzieja i radość

W sercach wszystkich ludzibudzi się nadzieja i radość.Tą radością pragnę się z Wami podzielić,życząc wielu łask od Bożego Dzieciątka.Niech Ono będzie dla Was źródłem głębokiej wiary i gorącej miłości.Niech Jezus narodzi się w Waszych sercach,a Jego m (...)

Nim gwiazdka zabłyśnie, nim święta przeminą, niech ci...

Nim gwiazdka zabłyśnie, nim święta przeminą, niech Ci błogosławi Panienka z Dzieciną. Niech się Twoje życie w szczęśliwości splata dziś, jutro w Nowy Rok i po wszystkie lata.

Zobacz wszystkie artykuły nt. życzeń na Boże Narodzenie
Firmowe życzenia bożonarodzeniowe KRÓTKIE, TRADYCYJNE, RELIGIJNE, WIERSZYKI NA BOŻE NARODZENIE (rymowanki). Firmowe życzenia na Boże Narodzenie: firmowe, email, SMS na rok 2021
Życzymy dalszych sukcesów, udanych inwestycji i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym Partnerom i Przyjaciołom za zaufanie i współpracę w minionym roku. Świąteczne życzenia SMS, Messenger, Facebook na Boże Narodzenie
Ile ozdób na choince,
ile kartek leży w skrzynce,
ile potraw jest na stole,
ile siana masz w stodole,
ile spadło w górach śniegu,
ile czasu spędzasz w biegu.
Tyle w święta miej radości,
dobra, ciepła i miłości.

Najlepsze życzenia na boże narodzenie

Najpopularniejsze życzenia