Życzenia na boże narodzenie: Z okazji świąt bożego narodzenia i nowego roku...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 6175

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku mam przyjemność złożyć wimieniu ... i własnym najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiejpomyślności w życiu osobistym oraz sukcesów w pracy zawodowej.

Życzenia na boże narodzenie: Z okazji świąt bożego narodzenia i nowego roku...

Przyjacielu nim gwiazdka zabłyśnie, blaskiem swym na niebie,...

Przyjacielu Nim gwiazdka zabłyśnie, Blaskiem swym na niebie, Nim przy wigilijnym zasiądziesz stole, Pomyśl ciepło o mnie. Gdy opłatek w Swoje dłonie weźmiesz, Moje serce przy Tobie będzie.

Niech bóg miłością nasze dusze napełnianiech duch święty...

Niech Bóg Miłością nasze dusze napełniaNiech Duch święty swą rolę wypełnia.A Jezusek maleńki dziś narodzonyRozkołysze wszystkie szczęścia dzwony.

Zobacz wszystkie artykuły nt. życzeń na Boże Narodzenie
Firmowe życzenia na Boże Narodzenie. Piękne wierszyki, życzenia na święta wierszyki Firmowe życzenia na Boże Narodzenie. Chcesz wysłać świąteczny SMS z życzeniami do znajomych lub rodziny? (Boże Narodzenie).
Dlatego nie jest łatwo wymyślić je samemu. Mamy dla Was najlepsze życzenia bożonarodzeniowe: poważne, firmowe i do wysłania przez skrzynkę email. Na Boże Narodzenie warto zrobić to wcześniej. Dlatego nie jest łatwo wymyślić je samemu. Mamy dla Was najlepsze życzenia bożonarodzeniowe: poważne, firmowe i do wysłania przez skrzynkę email.
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego
Narodzenia i Nowego Roku życzymy
wszystkim naszym Klientom, Partnerom
i Sympatykom, szczęścia, spokoju
oraz wszelkiej pomyślności w życiu
osobistym i sukcesów w pracy zawodowej.

Najlepsze życzenia na boże narodzenie

Najpopularniejsze życzenia