Życzenia na boże narodzenie: Zdrowia,szczęścia,pomyślnościi tyle radości ile w karpiu ości!!:)wszystkiego najlepsiejsiego:p

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 2478

Zdrowia,szczęścia,pomyślnościi tyle radości ile w karpiu ości!!:)wszystkiego najlepsiejsiego:p

Życzenia na boże narodzenie: Zdrowia,szczęścia,pomyślnościi tyle radości ile w karpiu ości!!:)wszystkiego najlepsiejsiego:p

Szczęśliwych, kojących, wartych pamięci, przeżytych w zgodzie...

Szczęśliwych, kojących, wartych pamięci, przeżytych w zgodzie ze światem i z sobą samym, pełnych życia i miłości Świąt Bożego Narodzenia oraz niesamowitego, niezapomnianego, niepowtarzalnego Nowego Roku!

Wesołych świąt!bez zmartwień,z barszczem, z grzybami, z karpi...

Wesołych Świąt!Bez zmartwień,Z barszczem, z grzybami, z karpiem,Z gościem, co niesie szczęście!Czeka nań przecież miejsce.Wesołych Świąt!

Zobacz wszystkie artykuły nt. życzeń na Boże Narodzenie
Życzenia na Boże Narodzenie. Chcesz wysłać świąteczny SMS z życzeniami do znajomych lub rodziny? życzenia świąteczne. Najlepsze życzenia świąteczne na Boże Narodzenie (Boże Narodzenie).
Życzenia firmowe na Boże Narodzenie składamy też wcześniej. Na tę okazję sprawdzą się firmowe życzenia świąteczne na Boże Narodzenie, które różnią się od tych tradycyjnych czy zabawnych wierszyków jakie wysyłamy bliskim. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym Partnerom i Przyjaciołom za zaufanie i współpracę w minionym roku.
w nadchodzącym roku wraz z podziękowaniami
za dotychczasową współpracę składa..

Najlepsze życzenia na boże narodzenie

Najpopularniejsze życzenia