Najlepsze życzenia na chrzest

Najmilsza sercu boża dziecino! w dniu tak pięknym...

3.78 / 5

Najmilsza sercu Boża dziecino! W dniu tak pięknym i radosnym, niczym kwiat w promieniach wiosny, życzę Ci miłości, szczęścia, pomyślności i to, o czym zamarzysz, by się spełniło, i to, co pokochasz, by Twoim było.
(...)

W pielgrzymce życia twojego niech cię zawsze pan...

3.91 / 5

W pielgrzymce życia Twojego Niech Cię zawsze Pan Bóg broniI mocą Chrztu Świętego Od pokus i złego chroniKochaj rodziców swoichBy pociechę z Ciebie mieli I pamietaj, że Bóg w niebieZawsze patrzy na Ciebie.Życzy...
(...)

W tak uroczystym dniu, jakim jest przyjęcie przez...

3.84 / 5

W tak uroczystym dniu, jakim jest przyjęcie przez Ciebie Sakramentu Chrztu Świętego i wstąpienie do wspólnoty Kościoła, życzę Ci, abyś zawsze miała ufność w Bogu, kierowała się wrżliwym sercem, a cele, które sobie wytyczysz, by zawsze były szlachetne.
(...)

Niech wiara w boga, ciebie prowadzi wszelkie, nierówności...

3.93 / 5

Niech wiara w Boga, Ciebie prowadzi Wszelkie, nierówności pod stopami gładzi W dniu tak ważnym, dla całej rodziny A ten dzień to Twoje Chrzciny Z tej oto okazji, Chrześniaku Kochany Zechcij przyjąć życzenia od swej chrzestnej mamy.
(...)

Tobie który wypełniłeś dom, swym płaczem i radosnym...

3.95 / 5

Tobie który wypełniłeś dom,
swym płaczem i radosnym gwarem
życzę beztroskiego i zdrowego dzieciństwa.
Aby każda łza, która po Twym policzku spłynie była łzą szczęścia,
a uśmiech Twój zjednywał wszystkie wokół serca.
W tak ważnym dniu, życzy Ci - Matka ...
(...)

Z procą w kieszeni, smokiem na smyczy biega...

3.83 / 5

Z procą w kieszeni, smokiem na smyczy biega po Raju Adaś zdyszany...Dobrze mu tutaj... jednak dni liczy, kiedy przylecą z Ziemi bociany...Niby spokojny, niby wesoły uczy się w Rajskiej Szkole grzeczności,ale codziennie pyta anioły: Czy przysłał dla mnie Bóg ...
(...)