Życzenia na dzień babci: Kochana babciu!jak można pomieścić w sobie,tyle troski, ciepła...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 7006

Kochana Babciu!Jak można pomieścić w sobie,Tyle troski, ciepła i miłości.Jak można podarować innym,Tyle uśmiechu, dobroci, radości. Jak można zdobyć zdolność, By w trudnych chwilach nieść pociechę. Jak można, powiedz Babciu, stać się jak Ty, cudownym człowiekiem?

Życzenia na dzień babci: Kochana babciu!jak można pomieścić w sobie,tyle troski, ciepła...

Nieraz gdy sen skrzydła uniósł,ciebie widziałem babuniu,jak s...

Nieraz gdy sen skrzydła uniósł,Ciebie widziałem Babuniu,jak swą delikatną rękąw śnie okrywasz mnie kołderką...I codziennie widzę stale,jak się troszczysz mną wytrwalewięc ode mnie przyjm w wdzięcznościzapewnienie mej miłości.

Kochana babciu! jak można pomieścić w sobie, tyle...

Kochana Babciu! Jak można pomieścić w sobie, Tyle troski, ciepła i miłości. Jak można podarować innym, Tyle uśmiechu, dobroci, radości. Jak można zdobyć zdolność, By w trudnych chwilach nieść pociechę. Jak można, powiedz Babciu, stać się jak Ty, cudo (...)

Ostatnie wpisy:
• 2021-01-21 Biznesowe życzenia bożonarodzeniowe krótkie, tradycyjne, religijne, wierszyki na boże narodzenie życzenia bożonarodzeniowe.
• 2021-01-20 Życzenia sms, messenger, facebook na boże narodzenie popularne życzenia na boże narodzenie.
• 2021-01-19 Najlepsze życzenia świąteczne na boże narodzenie życzenia świąteczne.

Najlepsze życzenia na dzień babci

Babciu, dziadku, chodźcie z nami

Ocena: 3.86 / 5

Babciu, dziadku, chodźcie z nami. Damy wam łąkę z kwiatami, ze skowronkiem. Do wąchania, patrzenia... A do łąki dodamy (...)

Kochana babciu

Ocena: 3.93 / 5

Kochana Babciu... Ze wzruszeniem wspominam spędzone razem chwile... Wielką cierpliwość, jaką zawsze miałaś dla mnie... I r (...)

Najpopularniejsze życzenia

Wielkanocne: Przyszła wielkanoc

Ocena: 3.87 / 5

Przyszła Wielkanoc. Srebnie biją dzwony.Zieleń z łąk już się podkrada pod domy.Dzieci pisanki malują od świtu:trochę ziele (...)