Życzenia na dzień dziecka: Czego życzyć dziecku w dniu dziecka:czarnych kotów na...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 4361

Czego życzyć Dziecku w Dniu Dziecka:czarnych kotów na białych przypieckach,burych kotów -a może i białych...byle byłyi byle mruczały. Życzę także Ci dużych okienze słonecznym, zielonym widokiema nad oknem - gałęzi kasztanażeby kos miał gdzie śpiewać od rana. Życzę rzeki i piasku przy rzecena wspaniałe, piaskowe fortece.I poziomek w leśnych kotlinachdrzew, na które dobrze się wspinać. Życzę także Ci koca, nie-koca,który sny Tobie przynosi po nocachtaki koc spełnia wszystkie życzenia:to się w okręt, to w wyspę przemienia...bywa też latającym dywanemby się znowu stać kocem nad ranem. I co jeszcze?Już chyba niewiele:śmiechu w domui lodów w niedzielęi przyjaciół najlepszych na świeciei wszystkiego, wszystkiego, co chcesz.

Życzenia na dzień dziecka: Czego życzyć dziecku w dniu dziecka:czarnych kotów na...

O prawach dziecka ~niech się wreszcie każdy...

~ O prawach dziecka ~Niech się wreszcie każdy dowieI rozpowie w świecie całymŻe dziecko to także człowiekTyle że jest mały.Dlatego ludzie uczeniKtórym za to należą się brawaChcąc wielu dzieci los odmienićStworzyli dla was mądre prawa.Więc je na co dz (...)

Niech ci się spełnią pragnienia, niech słonko zawsze...

Niech Ci się spełnią pragnienia, niech słonko zawsze Ci świeci, przyjmij te skromne życzenia, od kochających cię rodziców.

Ostatnie wpisy:
• 2021-01-22 Świąteczne życzenia na boże narodzenie 2020. piękne, śmieszne, krótkie, świąteczne sms (boże narodzenie).
• 2021-01-21 Biznesowe życzenia bożonarodzeniowe krótkie, tradycyjne, religijne, wierszyki na boże narodzenie życzenia bożonarodzeniowe.
• 2021-01-20 Życzenia sms, messenger, facebook na boże narodzenie popularne życzenia na boże narodzenie.

Najlepsze życzenia na dzień dziecka

Kolorowych snów

Ocena: 3.86 / 5

Kolorowych snów... Uśmiechu od ucha do ucha... Pięknych bajek na dobranoc... Własnego pieska i kotka... Co dzień nowyc (...)

Życzę ci wiary

Ocena: 3.88 / 5

Życzę Ci wiary.Wraz ze zdobywaną wiedząprzybywa nowa porcja pytań.Potrzeba głębokiej wiary, by niezwątpić pod naporem niep (...)

Najpopularniejsze życzenia