Życzenia na dzień dziecka: Rośnij duży dzielny zdrowy, w 100% odlotowy

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 5405

Rośnij duży dzielny zdrowy, w 100% odlotowy.Teraz coś dla Twojej główki,by nie było z niej makówki:Śmiej się dużo, ucz się mało,na klasówkach ściągaj śmiało.Bądź pomocny jak komputer,szybki jak japoński skuter,sympatyczny jak maskotkai słodziutki jak szarlotka. Te życzenia są dla Ciebie,byś czuł się jak w siódmym niebie.Teraz małe ostrzeżonko:nie zapomnij o mnie, słonko!!

Życzenia na dzień dziecka: Rośnij duży dzielny zdrowy, w 100% odlotowy

Małe rączki potrafiąulepić kwiatek z plastelinynarysują słońc...

Małe rączki potrafiąulepić kwiatek z plastelinyNarysują słońce roześmianeZbudują domek z klockówMałe rączki potrafią napisać mama,i przynoszą mi jabłko czerwoneocierają łzy i splatają się tuż nad szyją.W małych rączkach mieści się cała miłość.

Dziś dzień dziecka, moja mała

Dziś Dzień Dziecka, moja mała.Ma córeczko ukochana.Jesteś moim życiem, snem.Jawą, szzczęściem - ja to wiem.Marzysz, rośniesz, psocisz też.No i wszystko zawsze wiesz.W Twoje święto życzę Ci.Zdrowia, szczęścia - tak jak mi:)Niech marzenia się spełniają (...)

Ostatnie wpisy:
• 2021-01-22 Świąteczne życzenia na boże narodzenie 2020. piękne, śmieszne, krótkie, świąteczne sms (boże narodzenie).
• 2021-01-21 Biznesowe życzenia bożonarodzeniowe krótkie, tradycyjne, religijne, wierszyki na boże narodzenie życzenia bożonarodzeniowe.
• 2021-01-20 Życzenia sms, messenger, facebook na boże narodzenie popularne życzenia na boże narodzenie.

Najlepsze życzenia na dzień dziecka

Najpopularniejsze życzenia