Życzenia na dzień kobiet: Na chwałę kobiety„kobieto puchu marny, ty wietrzna istoto,...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 5922

Na chwałę Kobiety„Kobieto puchu marny, Ty wietrzna istoto, ile cenić Cię trzeba, ten tylko się dowie... -Resztę „ofiara” wam dopowie.Kobieta kwiatem, aniołem, motylem...- na miotle też próbowała. Kobieta gwiazdą, zefirkiem , burzą, słodyczą, poezją... w końcu na garach do serc chłopskich wparowała.Od początku sobie nieźle radziła. Ewa (blondynka) znudzona i wkurzona rajembez pachnidełek, marketów i świecidełek,postanowiła wziąć sprawę w swoje ręcew przezroczystej sukience. Zwiędły listek odrzuciła. Tak oszołomiła kusiciela , że do dziś w blondynki się wciela.Adama gardłowym jabłkiem poczęstowała, aby małpom (jednym) serenad nie śpiewałi ciągle gdzieś się zapodziewał?...Drzewko mądrości, wiedzy i urody zwędziła, aby ludzkość po płaskiej Ziemi nie chodziłai diabełków na szpilce nie liczyła.Co tam Prometeusz ze swoim krzesiwkiem. Nasza Ewa Marylka S. gwiezdny ogień na Ziemi wznieciła.A Ewa - Róża czerwona liberałom sprośnym za handel żywym towarem pisiorka przygwoździła . Feministkom chwała – nadszedł czas wyzwolenia z odwiecznego upokorzenia. Oj, oj, marsowego Marsa głowa boli...I na niego przyjdzie kolej.Zmięknie i złagodnieje, kiedy Ewa w kosmosie zaszaleje.Ufoludki już Ją ze spodków dostrzegły,wywaliły gały i... - pozieleniały.Nie źle Ewa radzi sobie, ku Ziemi ozdobie.

Życzenia na dzień kobiet: Na chwałę kobiety„kobieto puchu marny, ty wietrzna istoto,...

W dniu twojego święta życzę ci szczęscia, bo:...

W dniu Twojego Święta Życzę Ci SZCZĘSCIA, bo: szczęście to uśmiech, który rozwesela, szczęście to mieć przyjaciela, szczęście to śpiew i muzyka szczęście to umieć patrzeć i dotykać, szczęście to o smutkach nie pamiętać.

Jesteś kobietą,- dla mnie bardzo niezwykłą

Jesteś kobietą,- dla mnie bardzo niezwykłą.Jesteś kobietą,- dla mnie, nikogo więcej.Tobie swe serce oddaję,przed Twym pięknem,swoją męską głowę skłonię!Ucałuję - Twoje, drogie dłonie,położę się przy Twym łonie,bo jesteś Kobietą mojego życia.

Ostatnie wpisy:
• 2021-12-01 Oto najlepsze życzenia na święta bożego narodzenia tuż tuż, to najlepsza pora na wysłanie życzeń bożonarodzeniowych wierszyki
• 2021-11-30 Najlepsze życzenia na boże narodzenie. chcesz wysłać świąteczny sms z życzeniami do znajomych lub rodziny? (boże narodzenie).
• 2021-11-29 Najlepsze życzenia na boże narodzenie 2020. piękne, śmieszne, krótkie, świąteczne sms (boże narodzenie).

Najlepsze życzenia na dzień kobiet

Najpopularniejsze życzenia