Życzenia na dzień kobiet: Na chwałę kobiety„kobieto puchu marny, ty wietrzna istoto,...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 5920

Na chwałę Kobiety„Kobieto puchu marny, Ty wietrzna istoto, ile cenić Cię trzeba, ten tylko się dowie... -Resztę „ofiara” wam dopowie.Kobieta kwiatem, aniołem, motylem...- na miotle też próbowała. Kobieta gwiazdą, zefirkiem , burzą, słodyczą, poezją... w końcu na garach do serc chłopskich wparowała.Od początku sobie nieźle radziła. Ewa (blondynka) znudzona i wkurzona rajembez pachnidełek, marketów i świecidełek,postanowiła wziąć sprawę w swoje ręcew przezroczystej sukience. Zwiędły listek odrzuciła. Tak oszołomiła kusiciela , że do dziś w blondynki się wciela.Adama gardłowym jabłkiem poczęstowała, aby małpom (jednym) serenad nie śpiewałi ciągle gdzieś się zapodziewał?...Drzewko mądrości, wiedzy i urody zwędziła, aby ludzkość po płaskiej Ziemi nie chodziłai diabełków na szpilce nie liczyła.Co tam Prometeusz ze swoim krzesiwkiem. Nasza Ewa Marylka S. gwiezdny ogień na Ziemi wznieciła.A Ewa - Róża czerwona liberałom sprośnym za handel żywym towarem pisiorka przygwoździła . Feministkom chwała – nadszedł czas wyzwolenia z odwiecznego upokorzenia. Oj, oj, marsowego Marsa głowa boli...I na niego przyjdzie kolej.Zmięknie i złagodnieje, kiedy Ewa w kosmosie zaszaleje.Ufoludki już Ją ze spodków dostrzegły,wywaliły gały i... - pozieleniały.Nie źle Ewa radzi sobie, ku Ziemi ozdobie.

Życzenia na dzień kobiet: Na chwałę kobiety„kobieto puchu marny, ty wietrzna istoto,...

Każdego roku jest taki 8 dzieńmimo, że zimowyto...

Każdego roku jest taki 8 dzieńMimo, że zimowyTo piękny jak wspaniały letni sen,Choć to tylko dzień marcowy.W takim dniu każdy Ci życzy, co tylko możeJa, korzystając z tej sposobnościŻyczę Ci w tej białej puchowej porzeDużo Słońca i RadościI aby wszys (...)

Dziś powinnaś być królową,wypoczywać cały dzień

Dziś powinnaś być królową,wypoczywać cały dzień.Komplementów słuchać dużo,wszystko na skinienie mieć.Nawet, kiedy spojrzysz w nieboi wypowiesz tę chce miećdzisiaj będziesz miała wszystko,bo to jest Twój dzień.

Ostatnie wpisy:
• 2021-03-02 Świąteczne życzenia świąteczne - życzenia na boże narodzenie (rymowanki).
• 2021-03-01 Życzenia na boże narodzenie. piękne wierszyki, życzenia na święta (święta bożego narodzenia).
• 2021-02-28 Wierszyki i rymowanki na boże narodzenie 2020. piękne, śmieszne, krótkie, świąteczne sms (boże narodzenie).

Najlepsze życzenia na dzień kobiet

Najpopularniejsze życzenia