Życzenia na dzień kobiet: Na chwałę kobiety„kobieto puchu marny, ty wietrzna istoto,...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 5920

Na chwałę Kobiety„Kobieto puchu marny, Ty wietrzna istoto, ile cenić Cię trzeba, ten tylko się dowie... -Resztę „ofiara” wam dopowie.Kobieta kwiatem, aniołem, motylem...- na miotle też próbowała. Kobieta gwiazdą, zefirkiem , burzą, słodyczą, poezją... w końcu na garach do serc chłopskich wparowała.Od początku sobie nieźle radziła. Ewa (blondynka) znudzona i wkurzona rajembez pachnidełek, marketów i świecidełek,postanowiła wziąć sprawę w swoje ręcew przezroczystej sukience. Zwiędły listek odrzuciła. Tak oszołomiła kusiciela , że do dziś w blondynki się wciela.Adama gardłowym jabłkiem poczęstowała, aby małpom (jednym) serenad nie śpiewałi ciągle gdzieś się zapodziewał?...Drzewko mądrości, wiedzy i urody zwędziła, aby ludzkość po płaskiej Ziemi nie chodziłai diabełków na szpilce nie liczyła.Co tam Prometeusz ze swoim krzesiwkiem. Nasza Ewa Marylka S. gwiezdny ogień na Ziemi wznieciła.A Ewa - Róża czerwona liberałom sprośnym za handel żywym towarem pisiorka przygwoździła . Feministkom chwała – nadszedł czas wyzwolenia z odwiecznego upokorzenia. Oj, oj, marsowego Marsa głowa boli...I na niego przyjdzie kolej.Zmięknie i złagodnieje, kiedy Ewa w kosmosie zaszaleje.Ufoludki już Ją ze spodków dostrzegły,wywaliły gały i... - pozieleniały.Nie źle Ewa radzi sobie, ku Ziemi ozdobie.

Życzenia na dzień kobiet: Na chwałę kobiety„kobieto puchu marny, ty wietrzna istoto,...

Marzec wyjął grosik srebrny,teraz będzie mu potrzebny

Marzec wyjął grosik srebrny,Teraz będzie mu potrzebny.Do kwiaciarni marzec pobiegł,Kupić bukiet na święto kobiet

Szczęścia, uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najs...

Szczęścia, uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń życzy...

Ostatnie wpisy:
• 2021-01-26 Świąteczne życzenia bożonarodzeniowe na email dla pracowników korporacji (święta bożego narodzenia).
• 2021-01-25 Firmowe życzenia na boże narodzenie. piękne wierszyki, życzenia na święta (święta bożego narodzenia).
• 2021-01-24 Oto najlepsze życzenia na boże narodzenie. chcesz wysłać świąteczny sms z życzeniami do znajomych lub rodziny? życzenia świąteczne.

Najlepsze życzenia na dzień kobiet

Najpopularniejsze życzenia