Życzenia na dzień matki: Kochana mamo,jest ten szczególny dzień raz w roku,...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 3708

KOCHANA MAMO,Jest ten szczególny dzień raz w roku, kiedy mam okazje wyrazić Ci moja wdzięczność i miłość. Dziękuję za opiekę ,troskę ,którą mnie juz wtedy otoczyłaś, gdy byłam pod Twym sercem.Dziękuję za wychowanie i wszelkie trudy, starania, poświęcenia oraz wyrzeczenia, które dla mnie uczyniłaś.Nadal czuwasz blisko mnie i pomagasz mi. Wiem, że zawsze kiedy do Ciebie przyjdę w potrzebie, Ty cierpliwie mnie wysłuchasz i zawsze znajdziesz dobra rade.Przepraszam za wszystkie kłopoty, a przede wszystkim przykre słowa, które nieraz sprawiły Ci wielki ból ,raniąc Twoje kochające serce.Zawsze będę Twoim małym dzieckiem, niezależnie od wieku, nadal będziesz dla mnie najważniejsza!Modle się za Ciebie, aby Pan Bóg dal Ci dużo sil i zdrowia ,aby wynagrodził Ci każdą łzę z mojej winy.Dziękuję za wszystko i kocham Cię!!!

Życzenia na dzień matki: Kochana mamo,jest ten szczególny dzień raz w roku,...

Mamusiu daj dobre ty mi wychowanie, to będzie...

Mamusiu daj dobre Ty mi wychowanie, to będzie jak złote królewskie ubranie.

W dniu twojego święta mamo jedyna, życzenia zdrowia...

W dniu Twojego święta mamo jedyna, Życzenia zdrowia przyjmij od syna. Za Twe trudy za życie samo, Za moje zdrowie dzięki Ci mamo. Niech Twoje życie w spokoju płynie, A to co gorsze niech Cię ominie. Niech się spełniają wszystkie marzenia, Takie są Tw (...)

Ostatnie wpisy:
• 2021-05-16 Firmowe życzenia świąteczne - życzenia na boże narodzenie na rok 2021
• 2021-05-15 Biznesowe życzenia na boże narodzenie. piękne wierszyki, życzenia na święta popularne życzenia na boże narodzenie.
• 2021-05-14 Wierszyki i rymowanki świąteczne - życzenia na boże narodzenie (rymowanki).

Najlepsze życzenia na dzień matki

Najpopularniejsze życzenia