Życzenia na dzień nauczyciela: Już wakacje się zaczęły,do widzenia szkoło!nie ujrzymy cię...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 5470

Już wakacje się zaczęły,do widzenia szkoło!Nie ujrzymy cię przez lato,bawiąc się wesoło.W kąt czytanki, w kąt rachunki,książki i zeszyty!Z nami czerwiec, z nami lipiec,złotym słońcem szyty!A gdy skończą się wakacje,jak nam będzie miło,że do ciebie, miła szkoło,znów się powróciło.Każdemu uczniowi radość się udziela, gdy zbliża się Dzień Nauczyciela. Z okazji tego zaszczytnego Święta niech każda buzia będzie uśmiechnięta.

Życzenia na dzień nauczyciela: Już wakacje się zaczęły,do widzenia szkoło!nie ujrzymy cię...

Któż to mnie uczy, mnie, to polskie dziecię,słuchać...

Któż to mnie uczy, mnie, to polskie dziecię,Słuchać i patrzeć na piękno przyrody?Któż to rozjaśnia mój umysł tak młodyI uczy bujać myślą po wszechświecie?Któż to mnie wspiera przykładem i radą,W głąb duszy siejąc nauki ziarenka?Twój rozum, serce i Tw (...)

Szanowny nasz panie profesorze!obserwujemy jak nad nami pan...

Szanowny nasz Panie Profesorze!Obserwujemy jak nad nami Pan orzeJak Pan daje nam serca wieleJak tajemne wiedze do stóp naszych Pan ściele.Za tyle trudu, przyjm nasze życzeniaNiech ta nauka, którą już każdy z nas doceniaDa Ci wiele radości! A od nas P (...)

Ostatnie wpisy:
• 2021-01-25 Firmowe życzenia na boże narodzenie. piękne wierszyki, życzenia na święta (święta bożego narodzenia).
• 2021-01-24 Oto najlepsze życzenia na boże narodzenie. chcesz wysłać świąteczny sms z życzeniami do znajomych lub rodziny? życzenia świąteczne.
• 2021-01-23 Wierszyki i rymowanki bożonarodzeniowe krótkie, tradycyjne, religijne, wierszyki na boże narodzenie (rymowanki).

Najlepsze życzenia na dzień nauczyciela

Najpopularniejsze życzenia