Życzenia na dzień nauczyciela: W jednym z ważniejszych dni w całym roku...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 18541

W jednym z ważniejszych dni w całym roku szkolnym, Dniu Nauczyciela, chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom. Dużo zdrowia, cieprliwości, wytrwałości, wielu sukcesów zawodowych oraz zadowolenia z uczniów!

Życzenia na dzień nauczyciela: W jednym z ważniejszych dni w całym roku...

Księże wychowawco! rozkrzewiasz wiadomości, by jaśniało nasze...

Księże Wychowawco! Rozkrzewiasz wiadomości, by jaśniało nasze czoło światłem cnoty i mądrości! Czymże Ci się wywdzięczymy za to życie naszej duszy? Za to tylko Ci życzymy, że choć czas i skały kruszy - uczuć naszych nie odmieni, nie zgasi cnoty płomieni!

Już wakacje się zaczęły,do widzenia szkoło!nie ujrzymy cię...

Już wakacje się zaczęły,do widzenia szkoło!Nie ujrzymy cię przez lato,bawiąc się wesoło.W kąt czytanki, w kąt rachunki,książki i zeszyty!Z nami czerwiec, z nami lipiec,złotym słońcem szyty!A gdy skończą się wakacje,jak nam będzie miło,że do ciebie, m (...)

Ostatnie wpisy:
• 2021-01-25 Firmowe życzenia na boże narodzenie. piękne wierszyki, życzenia na święta (święta bożego narodzenia).
• 2021-01-24 Oto najlepsze życzenia na boże narodzenie. chcesz wysłać świąteczny sms z życzeniami do znajomych lub rodziny? życzenia świąteczne.
• 2021-01-23 Wierszyki i rymowanki bożonarodzeniowe krótkie, tradycyjne, religijne, wierszyki na boże narodzenie (rymowanki).

Najlepsze życzenia na dzień nauczyciela

Najpopularniejsze życzenia