Życzenia na dzień ojca: Kochany tato,w tym szczególnym dniu pragnę życzyć ci...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 58690

KOCHANY TATO,W tym szczególnym dniu pragnę życzyć Ci wszystkiego najlepszego.Chce wyrazić Ci moją wdzięczność, miłość i szacunek. Było wiele takich dni, gdy nie szanowałam tego, co mi mówiłeś lub po prostu "pyskowałam" raniąc serce Twoje. Rzadko kiedy mogłam zwyczajnie powiedzieć Tobie, że Cię kocham, ale wiedz, że tak było, jest i zawsze będzie. Czasem widziałam wzruszenie na Twej twarzy, a to tak bardzo porusza moje serce. Często wracam pamięcią do tych chwil. Jestem Ci wdzięczna za wszystko, za wyrzeczenia, miłość, opiekę, a przede wszystkim za cierpliwość. Cieszę się, że jesteś moim tatą. Modlę się za Ciebie, aby dobry Pan Bóg obdarzył Cię siłami i zdrowiem.Aby błogosławił Ci w każdym dniu i przepraszam za wszystkie przykresłowa, bardzo żałuję. Kocham Cię!!!

Życzenia na dzień ojca: Kochany tato,w tym szczególnym dniu pragnę życzyć ci...

Dziękuję ci za to, że dopasowywałeś swoje życie...

Dziękuję Ci za to, Że dopasowywałeś swoje życie do mojego. Dziękuję za poczucie, Że nie ma dla Ciebie na tym świecie nic droższego, Niż nasza miłość (Oprócz Twojej miłości do mojej Mamy). Dzięki Tobie czuję się chcianym dzieckiem, Potrzebnym i wartoś (...)

Brakuje słów, aby podziękować za ojcowską odwagę, cierpliwość...

Brakuje słów, aby podziękować za ojcowską odwagę, cierpliwość, dobroć, zrozumienie, ale tak bardzo chcę wyrazić wdzięczność właśnie Tobie. Najbardziej kochającemu z Ojców ...

Ostatnie wpisy:
• 2021-04-11 Oto najlepsze życzenia świąteczne na boże narodzenie (boże narodzenie).
• 2021-04-10 Wierszyki i rymowanki bożonarodzeniowe na email dla pracowników korporacji popularne życzenia na boże narodzenie.
• 2021-04-09 Firmowe życzenia na boże narodzenie 2020. piękne, śmieszne, krótkie, świąteczne sms (boże narodzenie).

Najlepsze życzenia na dzień ojca

Najpopularniejsze życzenia