Życzenia na dzień ojca: Kochany tato,w tym szczególnym dniu pragnę życzyć ci...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 58710

KOCHANY TATO,W tym szczególnym dniu pragnę życzyć Ci wszystkiego najlepszego.Chce wyrazić Ci moją wdzięczność, miłość i szacunek. Było wiele takich dni, gdy nie szanowałam tego, co mi mówiłeś lub po prostu "pyskowałam" raniąc serce Twoje. Rzadko kiedy mogłam zwyczajnie powiedzieć Tobie, że Cię kocham, ale wiedz, że tak było, jest i zawsze będzie. Czasem widziałam wzruszenie na Twej twarzy, a to tak bardzo porusza moje serce. Często wracam pamięcią do tych chwil. Jestem Ci wdzięczna za wszystko, za wyrzeczenia, miłość, opiekę, a przede wszystkim za cierpliwość. Cieszę się, że jesteś moim tatą. Modlę się za Ciebie, aby dobry Pan Bóg obdarzył Cię siłami i zdrowiem.Aby błogosławił Ci w każdym dniu i przepraszam za wszystkie przykresłowa, bardzo żałuję. Kocham Cię!!!

Życzenia na dzień ojca: Kochany tato,w tym szczególnym dniu pragnę życzyć ci...

Jakże ci, tato, wyznać mamy, że cię kochamy?...

Jakże Ci, Tato, wyznać mamy, że Cię kochamy? Jak Cię zapewnić o tej miłości? Jak życzyć Tobie w dniu imienin szczęścia promieni? Tatusiu, popatrz: to w tych kwiatuszkach są całe nasze serduszka.

Drodzy tatusiowie zróbcie ważne miny, bo to piękna...

Drodzy tatusiowie zróbcie ważne miny, bo to piękna rola być głową rodziny.

Ostatnie wpisy:
• 2021-09-25 Wierszyki i rymowanki na boże narodzenie: firmowe, email, sms życzenia bożonarodzeniowe.
• 2021-09-24 Najlepsze życzenia na święta bożego narodzenia tuż tuż, to najlepsza pora na wysłanie życzeń bożonarodzeniowych wierszyki
• 2021-09-23 Wierszyki i rymowanki na boże narodzenie. chcesz wysłać świąteczny sms z życzeniami do znajomych lub rodziny? (boże narodzenie).

Najlepsze życzenia na dzień ojca

Najpopularniejsze życzenia