Życzenia urodzinowe: W dniu tak pięknym i wspaniałymżyczę tobie sercem...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 5893

W dniu tak pięknym i wspaniałymżyczę Tobie sercem całymmoc uśmiechu i radościlecz najwięcej pięknej miłości.Niech Ci w takim dniu jak tenwszystkie troski umkną hen.Niech Ci w duszy cytra grate Życzenia składam Tobie...ja

Życzenia urodzinowe: W dniu tak pięknym i wspaniałymżyczę tobie sercem...

Dzień urodzin się już zbliża, więc życzenia tobie...

Dzień Urodzin się już zbliża, Więc życzenia Tobie śle. Aby wszystko się spełniło, O czym marzysz o czym śnisz. Gdy pogodne mijały sny, Z głębi serca życzę Ci. Dużo szczęścia i radości, Sto lat życia mało złości. Dni spokoju pełnych wygód, Du (...)

W dniu twojego święta !!!niech życie twoje płyniebez...

W dniu Twojego święta !!!Niech życie Twoje płyniebez goryczy i smutku.Najskrytsze marzenianiech dojdą do skutku.Całe długie Twoje życiesama radość niech przeplata.

Ostatnie wpisy:
• 2021-03-07 Wierszyki i rymowanki na święta bożego narodzenia tuż tuż, to najlepsza pora na wysłanie życzeń bożonarodzeniowych popularne życzenia na boże narodzenie.
• 2021-03-06 Firmowe życzenia na boże narodzenie: firmowe, email, sms (rymowanki).
• 2021-03-05 Życzenia na święta bożego narodzenia tuż tuż, to najlepsza pora na wysłanie życzeń bożonarodzeniowych popularne życzenia na boże narodzenie.

Najlepsze życzenia urodzinowe

Życzę ci wyciszenia

Ocena: 3.91 / 5

Życzę Ci wyciszenia. Tylko w ciszy można spokojnie żeglować po oceanie wspomnień. tylko w ciszy usłyszysz nieme wołanie dr (...)

Bukiet kwiatów mam dla ciebie

Ocena: 4 / 5

Bukiet kwiatów mam dla Ciebie.I moc życzeń ślę od siebie.Bądź wytrwała, silna, zdrowa.I szczęśliwa, odblaskowa.A dziś pros (...)

Najpopularniejsze życzenia