Życzenia urodzinowe: Z okazji urodzin życzę ci abyś nigdy nie...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 8859

Z okazji Urodzin życzę Ci abyś nigdy nie przestał marzyć, bo marzenia pozwalają przetrwać te wszystkie najtrudniejsze chwile. Abyś potrafił dawać radość. Niech Twoje łzy będą tylko łzami radości, a nie bólu i smutku. Aby niebo nad Tobą było jaśniejsze i aby otaczali Cię życzliwi ludzie. Niech Twoje życie toczy się tak jak tego pragniesz.

Życzenia urodzinowe: Z okazji urodzin życzę ci abyś nigdy nie...

Dla ciebie wszystkie cuda tego świata

Dla Ciebie wszystkie cuda tego świata...Dla Ciebie ciepło słonecznego lataDla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebieDla Ciebie nutki w ptaszków śpiewieDla Ciebie kwiatki koloroweI marzenia deserowe...Dla Ciebie wszystko co zapragnie duszaBo jesteś An (...)

Abyś umiał się cieszyć

Abyś umiał się cieszyć. Śmiej się z innymi ludźmi, ale nigdy z nich. Niech sprawia Ci radość nawet mały, ale udany żart i nie staraj się wymyślić jeszcze lepszego.

Ostatnie wpisy:
• 2021-01-25 Firmowe życzenia na boże narodzenie. piękne wierszyki, życzenia na święta (święta bożego narodzenia).
• 2021-01-24 Oto najlepsze życzenia na boże narodzenie. chcesz wysłać świąteczny sms z życzeniami do znajomych lub rodziny? życzenia świąteczne.
• 2021-01-23 Wierszyki i rymowanki bożonarodzeniowe krótkie, tradycyjne, religijne, wierszyki na boże narodzenie (rymowanki).

Najlepsze życzenia urodzinowe

Najpopularniejsze życzenia