Życzenia urodzinowe: życzę ci prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu...

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 7430

Życzę Ci prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, niskich podatków, pomyślnych wiatrów, błyskotliwych ripost, pozycji lidera, samych pozytywnych wibracji, niezmiennie zielonego światła, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, miejsca w Księdze Rekordów Guinessa, nie wieszającego siękomputera, zasięgu w każdym miejscu, miejsca w historii, pakietu kontrolnego, zdobycia Mount Everestu, ostatniego słowa, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń i wszystkiego o czym tylko marzysz...

Życzenia urodzinowe: życzę ci prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu...

W dniu twych urodzin,w dniu twego święta pewna...

W dniu Twych urodzin,w dniu Twego święta pewna osoba o Tobie pamięta,pamięta o Tobie i śle życzeniaby się spełniły wszystkie Twe marzenia,niech Ci życie słodko płynie w każdej chwili i godzinie,aby wszystko się spełniło,o czym marzysz Twoje było,byś (...)

Życzę słońca, śpiewu ptaków i spokoju duszy, życzę...

Życzę słońca, śpiewu ptaków i spokoju duszy, Życzę pogodnych przygód i radosnych spotkań, śpiewu przy ognisku i dumania w fotelu, i żeby wszystko spełniło się szybko.

Ostatnie wpisy:
• 2021-01-25 Firmowe życzenia na boże narodzenie. piękne wierszyki, życzenia na święta (święta bożego narodzenia).
• 2021-01-24 Oto najlepsze życzenia na boże narodzenie. chcesz wysłać świąteczny sms z życzeniami do znajomych lub rodziny? życzenia świąteczne.
• 2021-01-23 Wierszyki i rymowanki bożonarodzeniowe krótkie, tradycyjne, religijne, wierszyki na boże narodzenie (rymowanki).

Najlepsze życzenia urodzinowe

Najpopularniejsze życzenia