Najlepsze życzenia walentynkowe / strona 4

Życie to piękna bajka

3.85 / 5

Życie to piękna bajka.Życie to niezapomniany sen.Pamiętaj więc skarbie,że w tej bajce bardzo kocham Cię.
(...)

Niech słońce grzać przestanie,niech wieczna noc nastanie

3.98 / 5

Niech słońce grzać przestanie,Niech wieczna noc nastanie.Niech Ziemie skują lody,Niech zabraknie w morzu wody.Niech ptak już więcej nie zaśpiewa,Niech spłoną wszystkie drzewa.niech wszystkie gwiazdy zbledną na niebie! Jeśli Ja Nie Kocham Ciebie!W radiu cicha ...
(...)

Gdy cię nie widzę, nie wzdycham nie płaczę,nie...

3.69 / 5

Gdy Cię nie widzę, nie wzdycham nie płaczę,Nie tracę zmysłów, kiedy Cię zobaczęJednakże gdy Cię długo nie oglądam,Czegoś mi braknie, kogoś widzieć żądamI tęskniąc sobie zadaję pytanie:Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie?
(...)

Ty jesteś moją pierwszą myślą o porankuty jesteś...

4 / 5

Ty jesteś moją pierwszą myślą o porankuTy jesteś moją ostatnią myślą wieczoremTy jesteś wszystkim dla mnie i uwielbiam to...Nieistotne co stanie się jutro, czuję się tak szczęśliwy, że jesteś w moim życiu teraz,Ty sprawiasz że się uśmiecham
(...)

Dziś zakochani święto swoje mają, dzisiaj moc życzeń...

3.92 / 5

Dziś zakochani święto swoje mają, Dzisiaj moc życzeń sobie składają. Ja też chciałbym życzyć Ci, Byś zapomniała co to łzy. By każdy dzionek życia Twego, Był lepszy od dnia poprzedniego. By szczęście Cię nie opuściło, By nic Cię w życiu nie zmartwiło.
(...)

Czegoś mi brak, czegoś pięknego

3.82 / 5

Czegoś mi brak, czegoś pięknego.Dotyku ust, uśmiechu Twego.Twych pieszczot miłych, słodkich jak miód.Oczu kochanych, dźwięku Twych słów.Brak mi wszystkiego, lecz warto żyć!Tylko dlatego, by z Tobą być!
(...)