Życzenia wielkanocne: W poniedziałek lany zajączek zalany

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 5161

W poniedziałek lany zajączek zalany. Kury z nim tańcują, jajka mu malują. Kogut wciąga kreskę-podkręca imprezkę. Cała sala się buja, dj gra Alleluja.

Życzenia wielkanocne: W poniedziałek lany zajączek zalany

Z okazji zbliżających się świąt wielkiej nocy życzymy...

Z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy życzymy wszystkim naszym Klientom, szczęścia, spokoju, spędzenia czasu w miłym rodzinnym gronie, wymarzonych prezentów oraz niezapomnianych atrakcji w lany poniedziałek.

Wesołych świąt

Wesołych Świąt. Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego, a przy tym wszystkim stołu bogatego. Mokrego dyngusa, smacznego jajka, i niech te święta będą jak bajka.Obfitych łask i błogosławieństw od Chrystusa Zmartwychwstałego oraz pełnych pokoju Świąt Wielk (...)

Ostatnie wpisy:
• 2021-01-25 Firmowe życzenia na boże narodzenie. piękne wierszyki, życzenia na święta (święta bożego narodzenia).
• 2021-01-24 Oto najlepsze życzenia na boże narodzenie. chcesz wysłać świąteczny sms z życzeniami do znajomych lub rodziny? życzenia świąteczne.
• 2021-01-23 Wierszyki i rymowanki bożonarodzeniowe krótkie, tradycyjne, religijne, wierszyki na boże narodzenie (rymowanki).

Najlepsze życzenia wielkanocne

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei

Ocena: 3.79 / 5

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei.Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. Życzymy, aby Święta Wi (...)

Najpopularniejsze życzenia