Życzenia z tęsknoty: Tak bardzo tęsknię za tobą

  • Ocena: 4 / 5
  • Wyświetleń życzenia: 5252

Tak bardzo tęsknię za Tobą...Tak bardzo smutno mi jest... ;(Im więcej o Tobie myślę...Tym więcej płynie łez...Nie wiem co już ze sobą robić mam...Nie mam ochoty nawet na łzy...Tak w smutku tyle czasu trwam...Tak mi ponuro mijają bez Ciebie dni...

Życzenia z tęsknoty: Tak bardzo tęsknię za tobą

Znam cię już wieki całe myślę o tobie...

Znam Cię już wieki całe Myślę o Tobie i tęsknię do Ciebie. W każdy zmierzch i noc czekam Może przyjdziesz, może zjawisz się A jeśli nie to sam Ci powiem, Że myślę o Tobie i tęsknię do Ciebie. Rzecz tylko w tym, że ja nie wiem Kim dla Ciebie jestem...

Kiedy jesteś tak daleko, a ja tak bardzo...

Kiedy jesteś tak daleko, a ja tak bardzo tęsknie... Patrzę na niebo i od razu jest mi lepiej, bo... jesteś całym moim światem.  

Ostatnie wpisy:
• 2021-01-26 Świąteczne życzenia bożonarodzeniowe na email dla pracowników korporacji (święta bożego narodzenia).
• 2021-01-25 Firmowe życzenia na boże narodzenie. piękne wierszyki, życzenia na święta (święta bożego narodzenia).
• 2021-01-24 Oto najlepsze życzenia na boże narodzenie. chcesz wysłać świąteczny sms z życzeniami do znajomych lub rodziny? życzenia świąteczne.

Najlepsze życzenia z tęsknoty

Tęskno i smutno, cicho i ciemno

Ocena: 3.98 / 5

Tęskno i smutno, cicho i ciemno... A wiesz dlaczego? Bo nie jesteś ze mną! Świeci księżyc, kończę pisanie, całuję Twe us (...)

Serce moje

Ocena: 3.86 / 5

Serce moje... podaj dłoń... razem już bądźmy! Chodź tak oddzieleni - czujemy swą bliskość. To nic - nadejdzie nasz czas (...)

Najpopularniejsze życzenia